Навушники
Gembird BHP-BER
Відео 1Фото 4 |
Gembird BHP-BER |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gembird 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gembird.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gembird BHP-BER
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Gembird BHP-BER-W Berlin Bluetooth zestaw słuchawkowy stereo biały | 50 zł |
Słuchawki Gembird Berlin White (BHP-BER-W) | 54 zł |
Słuchawki GEMBIRD BHP-BER-W Biały | 63 zł |
GEMBIRD BHP-BER-W Gembird słuchawki Bluetooth Berlin stereo, mikrofon, bia | 93 zł |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості навушників Gembird BHP-BER:
- Кнопка прийому виклику і управління треками
РекомендуємоПорівняти в таблиці →