Навушники
Gembird GHS-05
Фото 3 |
Gembird GHS-05 2021 рікHS (гарнітури) |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gembird 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gembird.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gembird GHS-05
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zestaw słuchawkowy stereo czerwony GHS-05-R | 39 zł |
Gembird GHS-05-O - headset | 56 zł |
Słuchawki Gembird Niebieskie (GHS-05-B) | 30 zł |
Gembird | Gaming headset with volume control | GHS-05-R | Built-in microph | 45 zł |
Słuchawki Gembird Pomarańczowe (GHS-05) | 24 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →