BASEUS Bowie WM02
Wideo 8Zdjęcia 33 |
BASEUS Bowie WM02 |
|
Lekkie, stylowe, kompaktowe i niedrogie słuchawki douszne True Wireless z wyraźnym basem, ochroną przed wilgocią i obsługą trybu gier. Są ulepszoną wersją popularnego modelu Bowie WM01. W odróżnieniu od swojego poprzednika obsługuje interfejs bezprzewodowy Bluetooth 5.3, który charakteryzuje się lepszą efektywnością energetyczną, doskonałą stabilnością oraz minimalizuje czas połączenia z urządzeniem źródłowym.
Istotną zaletą jest tryb gamingowy charakteryzujący się niskimi opóźnieniami (~60 ms), który zadowoli miłośników gier na smartfony czy tablety. Pozycjonowane są jako produkt w podstawowej kategorii cenowej, skierowany do aktywnych użytkowników, którzy chcą nabyć wysokiej jakości gadżet, który bezpiecznie trzyma się w kanale słuchowym i nie wypada podczas umiarkowanej aktywności fizycznej.
Zwiększona odporność na wilgoć (IPX4) sprawia, że słuchawki BASEUS Bowie WM02 są odporne na deszcz, mgłę i pot. Każda słuchawka może pracować osobno. Wbudowane mikrofony dookólne zapewniają pewną transmisję głosu i umożliwiają komunikację z abonentami sieci komórkowych bez użycia rąk. Energia baterii wystarcza na 5 godzin dźwięku, a etui ładujące z mocowaniem magnetycznym zwiększa ten czas do 25 godzin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BASEUS 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BASEUS.
Kup BASEUS Bowie WM02
Wszystkie ceny 15 →Słuchawki dokanałowe BASEUS Bowie WM02 Czarny | 100 zł |
Słuchawki dokanałowe BASEUS Bowie WM02 Czarny | 100 zł |
Słuchawki dokanałowe BASEUS Bowie WM02 Czarny NGTW180101 | 100 zł |
BASEUS słuchawki bezprzewodowe / Bluetooth TWS True Wireless Bowie WM02+ f | 142 zł |
Słuchawki Baseus Bowie WM02 TWS (NGTW180003) Niebieska | 141 zł |