Słuchawki
BASEUS Bowie WM05
Wideo 3Zdjęcia 22 |
BASEUS Bowie WM05 |
|
Konfiguracja i zarządzanie za pomocą markowej aplikacji. Wstępnie ustawione korektory. Aktywna redukcja szumów. Tryb gry. Kompaktowe wymiary. Wskaźnik świetlny wydarzeń.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BASEUS 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BASEUS.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup BASEUS Bowie WM05
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Baseus Bowie WM05 Dokanałowe Bluetooth 5.2 BiałyAktywne redukowanie szumów:tak;Asys OleOle.plZłóż skargę | 279 zł |
Baseus Bowie WM05 Dokanałowe Bluetooth 5.2 FioletowyAktywna redukcja szumów (ANC):tak;Asyst RTV Euro AGDZłóż skargę | 279 zł |
Baseus Bowie WM05 Dokanałowe Bluetooth 5.2 FioletowyAktywne redukowanie szumów:tak;Asys OleOle.plZłóż skargę | 279 zł |
Baseus Bowie WM05 Dokanałowe Bluetooth 5.2 NiebieskiAktywne redukowanie szumów:tak;Asys OleOle.plZłóż skargę | 279 zł |
Baseus Bowie WM05 Dokanałowe Bluetooth 5.2 NiebieskiAktywna redukcja szumów (ANC):tak;Asyst RTV Euro AGDZłóż skargę | 279 zł |
Baseus Bowie WM05 Dokanałowe Bluetooth 5.2 BiałyAktywna redukcja szumów (ANC):tak;Asyst RTV Euro AGDZłóż skargę | 279 zł |
Seria BASEUS BowiePorównaj w tabeli →
od 259 zł
nauszne, zamknięte, kombinowane, odpinany kabel, 3.5 mm, Bluetooth v 5.3, AAC, LHDC, aktywna redukcja szumów, tryb gry, składane, 20 – 40000 Hz, akumulator: 600 mAh, do 70 h
od 50 zł
dokanałowe, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.3, AAC, tryb gry, 20 – 20000 Hz, akumulator: 40 mAh, do 5 h, z etui ładującym + 25 h
od 140 zł
nauszne, zamknięte, kombinowane, USB C, Bluetooth v 5.3, tryb gry, składane, 20 – 20000 Hz, akumulator: 600 mAh, do 70 h
od 339 zł
nauszne, zamknięte, bezprzewodowe, Bluetooth v 5.3, AAC, LHDC, aktywna redukcja szumów, 20 – 40000 Hz, akumulator: 400 mAh, do 60 h
od 140 zł
sportowe, dokanałowe, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.3, aktywna redukcja szumów, wodoodporność, 20 – 20000 Hz, akumulator: do 8 h, z etui ładującym + 28 h
od 120 zł
douszne, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.3, tryb gry, 20 – 20000 Hz, akumulator: 40 mAh, z etui ładującym + 30 h
od 272 zł
nauszne, zamknięte, bezprzewodowe, Bluetooth v 5.2, AAC, aktywna redukcja szumów, 20 – 20000 Hz, akumulator: 400 mAh, do 40 h
od 91 zł
dokanałowe, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.3, tryb gry, asystent głosowy, wodoodporność, 20 – 20000 Hz, akumulator: 40 mAh, do 5 h, z etui ładującym + 25 h
od 110 zł
douszne, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.0, AAC, tryb gry, asystent głosowy, wodoodporność, 20 – 20000 Hz, 32 Ohm, akumulator: 40 mAh, do 5 h, z etui ładującym + 20 h
od 90 zł
douszne, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.0, wodoodporność, 20 – 20000 Hz, 30 Ohm, akumulator: 35 mAh, do 5 h, z etui ładującym + 20 h
od 160 zł
dokanałowe, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.2, aktywna redukcja szumów, tryb gry, 20 – 20000 Hz, akumulator: 40 mAh, do 5 h, z etui ładującym + 30 h
od 99 zł
nauszne, zamknięte, kombinowane, odpinany kabel, 3.5 mm, Bluetooth v 5.3, 20 – 20000 Hz, akumulator: 300 mAh, do 30 h
od 419 zł
nauszne, zamknięte, bezprzewodowe, Bluetooth v 5.2, AAC, aktywna redukcja szumów, 20 – 20000 Hz, akumulator: do 33 h
od 120 zł
dokanałowe, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.2, aktywna redukcja szumów, tryb gry, 20 – 20000 Hz, akumulator: 35 mAh, do 4.5 h, z etui ładującym + 20 h
od 346 zł
dokanałowe, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.3, aktywna redukcja szumów, tryb gry, 20 – 20000 Hz, akumulator: do 7 h, z etui ładującym + 30 h
od 70 zł
dokanałowe, bezprzewodowe, Bluetooth v 5.3, tryb gry, wodoodporność, 20 – 20000 Hz, akumulator: 170 mAh, do 25 h
od 110 zł
dokanałowe, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.2, tryb gry, wodoodporność, 20 – 20000 Hz, akumulator: 40 mAh, do 5 h, z etui ładującym + 25 h
od 63 zł
douszne, bezprzewodowe, Bluetooth v 5.2, 20 – 20000 Hz, akumulator: 170 mAh, do 25 h
od 150 zł
dokanałowe, bezprzewodowe, Bluetooth v 5.2, aktywna redukcja szumów, wodoodporność, 20 – 20000 Hz, akumulator: 110 mAh, do 13 h
od 279 zł
dokanałowe, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.2, AAC, aktywna redukcja szumów, tryb gry, 20 – 20000 Hz, akumulator: 35 mAh, z etui ładującym + 28 h
Wideo recenzje
Baseus Bowie WM05 - ŚWIETNE Słuchawki z ANC za mniej niż 250zł! | Recenzja
14 listopada 202218 453 przegląd
Baseus Bowie WM05 ANC wireless earbuds FULL Review | Mic test
9 lutego 20236 609 przegląd
A Day in Life with Baseus Bowie WM05 ANC Wireless Earbuds. It's been AMAZING!!!
30 grudnia 20221 634 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 259 zł
dokanałowe, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth, aktywna redukcja szumów, wodoodporność, 18 – 45000 Hz, akumulator: do 6 h, z etui ładującym + 45 h
od 239 zł
dokanałowe, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.0, aktywna redukcja szumów, asystent głosowy, wodoodporność, 20 – 20000 Hz, 16 Ohm, akumulator: 60 mAh, do 6 h
od 279 zł
dokanałowe, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.0, aktywna redukcja szumów, asystent głosowy, wodoodporność, akumulator: 60 mAh, do 7 h, z etui ładującym + 32 h
od 238 zł
dokanałowe, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.2, wodoodporność, 20 – 20000 Hz, akumulator: do 4 h
od 222 zł
dokanałowe, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.3, aktywna redukcja szumów, asystent głosowy, 20 – 20000 Hz, 32 Ohm, akumulator: 40 mAh, do 5.5 h
od 279 zł
dokanałowe, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 4.2, 20 – 20000 Hz, akumulator: 50 mAh, do 4.5 h
od 279 zł
dokanałowe, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.0, wodoodporność, 20 – 20000 Hz, akumulator: 100 mAh, do 4.5 h
od 280 zł
dokanałowe, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.0, aktywna redukcja szumów, wodoodporność, akumulator: do 6 h, z etui ładującym + 30 h
od 278 zł
dokanałowe, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.2, aktywna redukcja szumów, wodoodporność, 32 Ohm, akumulator: do 6.5 h, z etui ładującym + 30 h bez ANC
od 280 zł
dokanałowe, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.2, asystent głosowy, 20 – 20000 Hz, akumulator: do 5 h, z etui ładującym + 40 h
od 255 zł
dokanałowe, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.0, tryb gry, 20 – 20000 Hz, akumulator: do 5 h, z etui ładującym + 20 h
od 219 zł
dokanałowe, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.2, aptX, wodoodporność, 20 – 20000 Hz, akumulator: do 7 h, z etui ładującym + 28 h