Słuchawki
BASEUS Bowie H2
Wideo 1Zdjęcia 7 |
BASEUS Bowie H2 |
|
Długa żywotność baterii. Aktywna redukcja szumów.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BASEUS 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BASEUS.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup BASEUS Bowie H2
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Słuchawki nauszne BASEUS Bowie H2 Szary | 440 zł |
Słuchawki nauszne BASEUS Bowie H2 Szary NGTW260013 | 440 zł |
Słuchawki Baseus Bowie H2 ANC (NGTW260013) | 558 zł |
Baseus Bowie H2 ANC Nauszne Bluetooth 5.2 Szary | 419 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →