BASEUS Bowie E3
Wideo 13Zdjęcia 30 |
BASEUS Bowie E3 |
|
Stosunkowo niedrogie i całkowicie bezprzewodowe słuchawki douszne, które wyróżniają się przede wszystkim dobrą autonomią i ochroną przed wodą. Etui jest więc chronione zgodnie ze standardem IP64, co oczywiście nie pozwala na korzystanie ze słuchawek podczas pływania w basenie, ale jednocześnie zdecydowanie nie boją się odrobiny deszczu. Dźwięk w słuchawkach BASEUS Bowie E3 zapewniają odpowiednio duże przetworniki dynamiczne 13 mm, a jego transmisja odbywa się za pomocą kodeków audio SBC i AAC.
Za pomocą dotknięć w słuchawkach możesz przełączać utwory lub je wstrzymywać, ale głośność można regulować tylko ze sparowanego smartfona. Dostępny jest specjalny tryb gry mający na celu zmniejszenie opóźnień w odtwarzaniu dźwięków w dynamicznych grach, a także funkcja wywoływania asystenta głosowego. Wbudowany mikrofon pozwala na używanie słuchawek jako bezprzewodowego zestawu słuchawkowego.
Należy pamiętać, że połączenie z samym źródłem sygnału odbywa się za pośrednictwem niezawodnego, szybkiego i energooszczędnego interfejsu Bluetooth v 5.0. Autonomia słuchawek wynosi około 5 godzin, co można nazwać dość standardowym wskaźnikiem dla modeli tego typu. Kompletne etui ładujące pozwala wydłużyć ten czas o kolejne 20 godzin, ale najbardziej niezwykłe jest to, że zaledwie 10 minut ładowania słuchawek w etui zapewnia do 1 godziny ciągłej pracy. Sama obudowa wykonana jest z białego błyszczącego plastiku i jest wyposażona w jeden wskaźnik stanu naładowania. Ładowanie odbywa się przez interfejs USB C.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BASEUS 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BASEUS.
Kup BASEUS Bowie E3
Wszystkie ceny 39 →Baseus Słuchawki Bluetooth Bowie E3 BT 52 TWS Szybka reakcja niskie opóźni | 123 zł |
Baseus Headphones TWS Bowie E3 (black) | 109 zł |
Baseus Bowie E3 Słuchawki Bezprzewodowe Dokanałowe Tws Bluetooth 5.0 | 93 zł |
Douszne Baseus Bowie E3 Czarne SL-BT-BSUS-010 | 91 zł |
Słuchawki douszne BASEUS Bowie E3 TWS Czarny | 159 zł |