BASEUS Bowie H1i
Wideo 6Zdjęcia 22 |
BASEUS Bowie H1i |
|
Trwałe, pełnowymiarowe słuchawki nauszne firmy BASEUS z całą masą znaczących zalet. Po pierwsze, model uzyskał kombinowane połączenie ze źródłami dźwięku – możliwość parowania poprzez protokół komunikacji bezprzewodowej Bluetooth v 5.3 oraz tradycyjne połączenie kablowe poprzez złącze mini-Jack (3,5 mm). Drugim ważnym czynnikiem jest czysty dźwięk 40-milimetrowych dynamicznych przetworników z certyfikatem Hi-Res Audio.
W trybie połączenia bezprzewodowego zaimplementowano dodatkowo obsługę kodeków AAC i LHDC. Kolejną wyróżniającą cechą BASEUS Bowie H1i jest aktywna redukcja szumów, hybrydowa redukcja szumów oparta na technologii ANC. Słuchawki umożliwiają słuchanie muzyki bez żadnych zakłóceń w hałaśliwym otoczeniu i wyciszają do 95% głośnych dźwięków z zewnątrz. W modelu zaimplementowano także tryb „przezroczystości”.
Cztery mikrofony ENC z redukcją szumów zapewniają wyraźną mowę podczas rozmów telefonicznych. Słuchawki zyskują szczególny plus za imponującą autonomię - do 100 godzin pracy bez redukcji szumów i około 70 godzin słuchania ścieżek audio z aktywną redukcją szumów. Wygodę noszenia zestawu słuchawkowego zapewniają duże, miękkie nauszniki, wypełnione pianką z pamięcią kształtu i obite skórą ekologiczną.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BASEUS 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BASEUS.
Kup BASEUS Bowie H1i
Wszystkie ceny 6 →Baseus Aktywna redukcja szumów słuchawki z akumulatorem 100 h LHDC Hi-Res | 259 zł |
Baseus Bowie H1i ANC Nauszne Bluetooth 5.3 Kremowy | 279 zł |
Baseus Bowie H1i ANC Nauszne Bluetooth 5.3 Czarny | 279 zł |
Baseus Bowie H1I Baseus Bowie H1i Słuchawki Douszne Czarny Do 100h | 258 zł |
Baseus Bowie H1i ANC Nauszne Bluetooth 5.3 Czarny | 279 zł |
Baseus Bowie H1i ANC Nauszne Bluetooth 5.3 Kremowy | 279 zł |