Słuchawki
BASEUS Bowie M2S
Wideo 3Zdjęcia 11 |
BASEUS Bowie M2S |
|
Aktywna redukcja szumów. Tryb gry z niskim opóźnieniem dźwięku (60 ms).
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BASEUS 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BASEUS.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup BASEUS Bowie M2S
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Słuchawki dokanałowe BASEUS Bowie M2S Biały | 349 zł |
Słuchawki dokanałowe BASEUS Bowie M2S Biały NGTW350102 | 350 zł |
Baseus Bowie M2s TWS Moon White OS - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpła | 349 zł |
Słuchawki dokanałowe BASEUS Bowie M2S Czarny | 350 zł |
Słuchawki dokanałowe BASEUS Bowie M2S Czarny | 350 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →