Słuchawki
HTC True Wireless Earbuds Plus (E-mo 1)
Wideo 5Zdjęcia 11 |
HTC True Wireless Earbuds Plus |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog HTC 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele HTC.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup HTC True Wireless Earbuds Plus
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Słuchawki dokanałowe HTC Earbuds Plus Biały | 379 zł |
Słuchawki dokanałowe HTC Earbuds Plus TWS Czarny 99H20707-00 | 380 zł |
HTC Wireless Earbuds Plus Dokanałowe Bluetooth 5.0 Czarny | 219 zł |
HTC Wireless Earbuds Plus Dokanałowe Bluetooth 5.0 Czarny | 219 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →