Słuchawki
Belkin Soundform Play
Wideo 5Zdjęcia 28 |
Belkin Soundform Play |
|
Długi czas pracy. Trzy ustawienia korektora.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Belkin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Belkin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Belkin Soundform Play
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Belkin Prawdziwie bezprzewodowe słuchawki douszne SOUNDFORM Play 3 ustawie | 108 zł |
Belkin SoundForm Play | 321 zł |
Belkin Soundform Play Dokanałowe Bluetooth 5.2 Biały | 200 zł |
Słuchawki Belkin Soundform Play (AUC005BTPK) | 315 zł |
Belkin Soundform Play Dokanałowe Bluetooth 5.2 Biały | 200 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →