Słuchawki
BASEUS Bowie MZ10
Wideo 3Zdjęcia 19 |
BASEUS Bowie MZ10 |
|
Aktywna redukcja szumów. Tryb gry z niskim opóźnieniem dźwięku (60 ms).
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BASEUS 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BASEUS.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup BASEUS Bowie MZ10
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dokanałowe Baseus Bowie MZ10 True Wireless Earphones biały SL-BT-BSUS-0020 | 150 zł |
Słuchawki dokanałowe BASEUS Bowie MZ10 Czarny | 180 zł |
Baseus Bowie MZ10 Dokanałowe Bluetooth 5.2 Czarny | 120 zł |
Baseus Bowie MZ10 Dokanałowe Bluetooth 5.2 Czarny | 120 zł |
pokaż 7 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →