Słuchawki
BASEUS Bowie P1
Wideo 2Zdjęcia 14 |
BASEUS Bowie P1 |
|
Długa żywotność baterii.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BASEUS 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BASEUS.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup BASEUS Bowie P1
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Douszne Baseus Bowie P1 Half In-ear Neckband beżowe SL-BT-BSUS-0043 | 69 zł |
Słuchawki douszne BASEUS Bowie P1 Biały | 100 zł |
Baseus Bowie P1 Douszne Bluetooth 5.2 Kremowy | 79 zł |
Słuchawki Baseus Bowie P1 Nekckband beżowe (NGPB000102) | 79 zł |
Słuchawki douszne BASEUS Bowie P1 Biały A00025800227-Z1 | 100 zł |
pokaż 10 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →