Haylou X1 Neo
Wideo 12Zdjęcia 14 |
Haylou X1 Neo |
|
Niedrogie słuchawki douszne od partnerskiej marki Xiaomi, Haylou. Model urzeka dobrym dźwiękiem hybrydowych przetworników 13 mm, trybem gry z niskim opóźnieniem (do 60 ms) i wygodnym sterowaniem dotykowym. Lekka konstrukcja zapewnia komfort długotrwałego noszenia słuchawek - bez żartów, każde „ucho” waży niecałe 4 g. Haylou X1 Neo łączy się z urządzeniami źródłowymi audio za pomocą nowoczesnego protokołu bezprzewodowego Bluetooth v 5.3 ze stabilnym zasięgiem do do 10 m (pod warunkiem, że w okolicy nie ma przeszkód).
ścieżka sygnału). Każda słuchawka w zestawie posiada wbudowany akumulator o pojemności 30 mAh. Pełne naładowanie wystarczy na około 5-godzinny maraton słuchania ścieżek audio. Etui z półprzezroczystą górną pokrywą pozwala zwiększyć poziom autonomii modelu aż do 20 godzin. Nawiasem mówiąc, obudowa ładowana jest przez grupę styków symetrycznego złącza USB typu C. Pełna procedura uzupełniania zapasów energii w ogniwach obudowy zajmuje około półtorej godziny.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Haylou 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Haylou.
Kup Haylou X1 Neo
Wszystkie ceny 20 →Haylou X1 Neo - White | 86 zł |
HAYLOU Słuchawki Haylou TWS X1 Neo (czarny) | 59 zł |
Haylou X1 Neo Douszne Bluetooth 5.3 Czarny | 70 zł |
Haylou Słuchawki Haylou TWS X1 Neo (czarny) | 82 zł |
Słuchawki Haylou Słuchawki Haylou TWS X1 Neo (czarny) | 63 zł |