Haylou X1 Neo
Відео 12Фото 14 |
Haylou X1 Neo |
|
Доступні навушники-вкладиші від партнерського бренду компанії Xiaomi – фірми Haylou. Модель підкуповує гарним звучанням 13-міліметрових гібридних випромінювачів, ігровим режимом із низькою затримкою (до 60 мс), зручним сенсорним керуванням. Легковажна конструкція забезпечує комфорт тривалого носіння навушників — чи жарт, кожне «вухо» важить менше 4 г. Сполучення Haylou X1 Neo з пристроями-джерелами аудіосигналу виконується за сучасним бездротовим протоколом Bluetooth v 5.3 зі стійким радіусом дії до 10 м (за умови шляхи прямування сигналу).
У кожному навушнику сету встановлено вбудовану батарею ємністю 30 мАгод. Повного заряду вистачає приблизно на 5-годинний марафон прослуховування аудіотреків. Футляр із напівпрозорою верхньою кришкою дозволяє наростити рівень автономності моделі аж до 20 годин. До речі, заряджається кейс через контактну групу симетричного роз'єму USB type C. На повну процедуру заповнення енергетичних запасів у осередках футляра витрачається близько півтори години часу.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haylou 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haylou.
Купити Haylou X1 Neo
Усі ціни 20 →Haylou X1 Neo - White | 86 zł |
HAYLOU Słuchawki Haylou TWS X1 Neo (czarny) | 59 zł |
Haylou X1 Neo Douszne Bluetooth 5.3 Czarny | 70 zł |
Haylou Słuchawki Haylou TWS X1 Neo (czarny) | 82 zł |
Słuchawki Haylou Słuchawki Haylou TWS X1 Neo (czarny) | 63 zł |