Słuchawki
BASEUS Bowie MA20
Zdjęcia 8 |
BASEUS Bowie MA20 |
|
Aktywna redukcja szumów.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BASEUS 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BASEUS.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup BASEUS Bowie MA20
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dokanałowe Baseus Bowie MA20 True Wireless Earphones Cluster czarny SL-BT-Słuchawki TWS Baseus Bowie MA20, ANC (czarne) Zatrać się w muzyce bez uciążliwego szumu z Baseus Bowie MA20. Słuchawki wykorz... więcejystują duże przetworniki, które dostarczają bogaty w detale dźwięk. Z kolei funkcja ANC wycisza hałas otoczenia do -48 dB, pozwalając skupić się na tym, co ważne. Ponadto pracują przez nawet 38 h wraz z etui ładującym i obsługują bezprzewodowe ładowanie. Posiadają też 4 mikrofony, które filtrują hałas z zewnątrz, dzięki czemu masz pewność, że Twój rozmówca Cię usłyszy. Sprawdź, co jeszcze możesz zyskać! Wysoka jakość dźwięku i redukcja szumów Słuchaj ulubionych utworów w wysokiej jakości i pożegnaj zbędny hałas. Baseus Bowie MA20 zostały wyposażone w podwójne, tytanowe membrany i duże przetworniki, co przekłada się na przyjemne dla uszu tony średnie i wysokie oraz głęboki bas. Z kolei funkcja redukcji szumów ANC wycisza dźwięk z zewnątrz do -48 dB, dla jeszcze lepszych efektów. Długi czas pracy, wygodne ładowanie Korzystaj z Baseus Bowie MA20 do 8 h na jednym naładowaniu. Ponadto etui ładujące zapewnia łącznie nawet 38 h odtwarzania. Możesz zatem słuchać ulubionego podcastu w drodze do pracy, treningu itp. Co więcej, pełne ładowanie słuchawek trwa około 1.5 h. W zestawie znajdziesz kabel USB-A do USB-C, za pomocą którego odnowisz ich energię. Dodatkowo model obsługuje ładowanie bezprzewodowe. Bluetooth 5.3 Słuchawki łączą się z kompatybilnym urządzeniem poprzez Bluetooth 5.3, co przekłada się na szybkie i stabilne połączenie bez zakłóceń oraz niższe zużycie energii. Co więcej, opóźnienie na poziomie zaledwie 0,038 s przekłada się na lepszą synchronizację dźwięku i obrazu. Możesz zatem swobodnie grać w dynamiczne gry i oglądać ulubione seriale. To nie wszystko! Istnieje możliwość sparowanie słuchawek z 2 urządzeniami jednocześnie i wygodnie przełączanie się między nimi. Ergonomiczne i wodoodporne Słuchawki są lekkie i wygodne, dzięki czemu nie będą powodować uczucia zmęczenia podczas dłuższego użytkowania. Co więcej, opakowanie zawiera zaczepy na uszy, które dodatkowo zapewniają wygodę i zapobiegają wypadaniu słuchawek. Ponadto są wodoodporne (IPX6), więc możesz je z powodzeniem zabrać na siłownię, jogging, jogę itp. bez obaw o zachlapanie. Więcej możliwości z aplikacją Pobierz aplikację Baseus i zyskaj dostęp do dodatkowych funkcji. Z jej poziomu sprawdzisz poziom akumulatora, co pozwoli odnowić energię słuchawek na czas. Co więcej, możesz wybierać spośród 12 ustawień equalizera oraz 10 poziomów redukcji szumów. Dzięki temu z łatwością dostosujesz działanie Baseus Bowie MA20 do własnych potrzeb. Komputronik.plZłóż skargę | 141 zł |
Baseus Bowie MA20 ANC Dokanałowe Bluetooth 5.3 CzarnyAktywne redukowanie szumów:tak;Asys OleOle.plZłóż skargę | 140 zł |
Słuchawki Baseus Bowie MA20 (A00054600113-00) | 189 zł |
Sluchawki bezprzewodowe dokanalowe Baseus Bowie MA20 ANCTyp słuchawek: dokanałowe Typ podłączenia: bezprzewodowe Przeznaczenie: do telefonów, uniwersalne Wersja Bluetooth: 5.3 Kodek... więcejBluetooth: SBC Profil Bluetooth... EmpikZłóż skargę | 160 zł |
Baseus Bowie MA20 ANC Dokanałowe Bluetooth 5.3 CzarnyAktywna redukcja szumów (ANC):tak;Asyst RTV Euro AGDZłóż skargę | 140 zł |
Seria BASEUS BowiePorównaj w tabeli →
od 258 zł
nauszne, zamknięte, kombinowane, odpinany kabel, 3.5 mm, Bluetooth v 5.3, AAC, LHDC, aktywna redukcja szumów, tryb gry, składane, 20 – 40000 Hz, akumulator: 600 mAh, do 70 h
od 50 zł
dokanałowe, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.3, AAC, tryb gry, 20 – 20000 Hz, akumulator: 40 mAh, do 5 h, z etui ładującym + 25 h
od 140 zł
nauszne, zamknięte, kombinowane, USB C, Bluetooth v 5.3, tryb gry, 20 – 20000 Hz, akumulator: 600 mAh, do 70 h
od 339 zł
nauszne, zamknięte, bezprzewodowe, Bluetooth v 5.3, AAC, LHDC, aktywna redukcja szumów, 20 – 40000 Hz, akumulator: 400 mAh, do 60 h
od 140 zł
sportowe, dokanałowe, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.3, aktywna redukcja szumów, wodoodporność, 20 – 20000 Hz, akumulator: do 8 h, z etui ładującym + 28 h
od 230 zł
nauszne, zamknięte, bezprzewodowe, Bluetooth v 5.2, AAC, aktywna redukcja szumów, 20 – 20000 Hz, akumulator: 400 mAh, do 40 h
od 120 zł
douszne, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.3, tryb gry, 20 – 20000 Hz, akumulator: 40 mAh, z etui ładującym + 30 h
od 100 zł
dokanałowe, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.3, tryb gry, asystent głosowy, wodoodporność, 20 – 20000 Hz, akumulator: 40 mAh, do 5 h, z etui ładującym + 25 h
od 90 zł
douszne, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.0, wodoodporność, 20 – 20000 Hz, 30 Ohm, akumulator: 35 mAh, do 5 h, z etui ładującym + 20 h
od 110 zł
douszne, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.0, AAC, tryb gry, asystent głosowy, wodoodporność, 20 – 20000 Hz, 32 Ohm, akumulator: 40 mAh, do 5 h, z etui ładującym + 20 h
od 160 zł
dokanałowe, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.2, aktywna redukcja szumów, tryb gry, 20 – 20000 Hz, akumulator: 40 mAh, do 5 h, z etui ładującym + 30 h
od 117 zł
nauszne, zamknięte, kombinowane, odpinany kabel, 3.5 mm, Bluetooth v 5.3, 20 – 20000 Hz, akumulator: 300 mAh, do 30 h
od 419 zł
nauszne, zamknięte, bezprzewodowe, Bluetooth v 5.2, AAC, aktywna redukcja szumów, 20 – 20000 Hz, akumulator: do 33 h
od 120 zł
dokanałowe, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.2, aktywna redukcja szumów, tryb gry, 20 – 20000 Hz, akumulator: 35 mAh, do 4.5 h, z etui ładującym + 20 h
od 349 zł
dokanałowe, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.3, aktywna redukcja szumów, tryb gry, 20 – 20000 Hz, akumulator: do 7 h, z etui ładującym + 30 h
od 70 zł
dokanałowe, bezprzewodowe, Bluetooth v 5.3, tryb gry, wodoodporność, 20 – 20000 Hz, akumulator: 170 mAh, do 25 h
od 110 zł
dokanałowe, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.2, tryb gry, wodoodporność, 20 – 20000 Hz, akumulator: 40 mAh, do 5 h, z etui ładującym + 25 h
od 63 zł
douszne, bezprzewodowe, Bluetooth v 5.2, 20 – 20000 Hz, akumulator: 170 mAh, do 25 h
od 150 zł
dokanałowe, bezprzewodowe, Bluetooth v 5.2, aktywna redukcja szumów, wodoodporność, 20 – 20000 Hz, akumulator: 110 mAh, do 13 h
od 279 zł
dokanałowe, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.2, AAC, aktywna redukcja szumów, tryb gry, 20 – 20000 Hz, akumulator: 35 mAh, z etui ładującym + 28 h
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 149 zł
sportowe, dokanałowe, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.0, AAC, aptX, wodoodporność, 5 – 45000 Hz, 16 Ohm, akumulator: do 3.5 h, z etui ładującym + 17.5 h
od 150 zł
sportowe, dokanałowe, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.0, wodoodporność, 20 – 20000 Hz, 32 Ohm, akumulator: do 5 h, z etui ładującym + 20 h
od 148 zł
sportowe, dokanałowe, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.0, AAC, aptX, wodoodporność, 20 – 20000 Hz, akumulator: 80 mAh, do 6 h, z etui ładującym + czas rozmów - 5 godzin
od 156 zł
sportowe, dokanałowe, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.0, wodoodporność, 20 – 20000 Hz, akumulator: 45 mAh, do 4 h, z etui ładującym + 16 h
od 136 zł
sportowe, dokanałowe, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.1, asystent głosowy, wodoodporność, 20 – 20000 Hz, 16 Ohm, akumulator: 50 mAh, do 6 h, z etui ładującym + 24 h
od 149 zł
dokanałowe, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.3, AAC, wodoodporność, 20 – 20000 Hz, akumulator: 36 mAh, do 8 h, z etui ładującym + 20 godzin rozmów
od 100 zł
dokanałowe, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.3, tryb gry, wodoodporność, 20 – 20000 Hz, akumulator: 38 mAh, do 7 h, z etui ładującym + 70 h
od 120 zł
dokanałowe, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.0, wodoodporność, 20 – 20000 Hz, 16 Ohm, akumulator: do 3 h, z etui ładującym + 12 h
od 129 zł
dokanałowe, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.3, aktywna redukcja szumów, 20 – 20000 Hz, 32 Ohm, akumulator: do 9 h, z etui ładującym + 36 h
od 154 zł
dokanałowe, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.0, aktywna redukcja szumów, wodoodporność, 20 – 20000 Hz, 32 Ohm, akumulator: 43 mAh, do 4 h, z etui ładującym + 32 h bez ANC
od 120 zł
dokanałowe, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.2, aktywna redukcja szumów, tryb gry, 20 – 20000 Hz, akumulator: 35 mAh, do 4.5 h, z etui ładującym + 20 h
od 138 zł
dokanałowe, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.0, AAC, aktywna redukcja szumów, asystent głosowy, wodoodporność, 20 – 20000 Hz, 16 Ohm, akumulator: 60 mAh, do 6 h, z etui ładującym + 18 h