Prostownica BaByliss PRO Sleek Expert BAB2072EPRE
Zdjęcia 4 |
BaByliss PRO Sleek Expert BAB2072EPRE |
|
Prostownica do włosów przeznaczona zarówno do użytku domowego, jak i profesjonalnego. Jego główną cechą jest ultracienka konstrukcja, która w połączeniu z niewielką wagą i wygodnym korpusem zapewnia wygodną pracę nawet przez długi czas. Również ta forma pozwala używać lokówki nie tylko do prostowania, ale także do robienia loków. Innym przydatnym rozwiązaniem było zwiększenie długości płytek do 120 mm: w efekcie chwytają szersze pasma i skracają czas poświęcany na stylizację.
Elementy grzejne otrzymały specjalną powłokę EP Technology 5.0, która powstaje w wyniku elektrolizy i jest często wykorzystywana w produkcji biżuterii oraz luksusowej biżuterii kostiumowej. Korzyści obejmują 3x lepszą pielęgnację włosów, 3x większą wytrzymałość, wysoką odporność na zużycie i chemikalia oraz zachowanie koloru i integralności włosów. BaByliss PRO Sleek Expert BAB2072EPRE jest również wyposażony w precyzyjny system kontroli temperatury Advanced Heat Management, który eliminuje przegrzanie i jego negatywny wpływ na włosy. Lokówka nagrzewa się w 60 sekund i sygnalizuje gotowość do użycia za pomocą wskaźnika. W sumie dostępnych jest 5 trybów temperatury dla różnych rodzajów włosów - od 115 do 230 stopni. Użytkownicy docenią również obrotowy przewód o długości 2,7 m oraz przydatne drobiazgi, które znajdują się w zestawie: matę odporną na ciepło i ochronną rękawicę termiczną.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BaByliss 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BaByliss.
Kup BaByliss PRO Sleek Expert BAB2072EPRE
Babyliss PRO Fast Furious Straightener Ep Tech 24 mm 1 opakowanie 1 sztuka | 434 zł |
BaByliss PRO Straighteners Fast & Furious 2072EPR prostownica do włosów (B | 396 zł |
Prostownica BABYLISS Sleek Expert (BAB2072EPRE) czerwona 24 MM | 425 zł |
Babyliss PRO Prostownica Sleek Expert Czerwona | 425 zł |
Modyfikacje BaByliss PRO Sleek Expert BAB2072EPRE
Ceny na BaByliss PRO Sleek Expert BAB2072EPRE |
---|---|---|---|---|
BaByliss PRO Sleek Expert BAB2072E | od 275 zł | 8 oferty | ||
BaByliss PRO Sleek Expert BAB2072EPRE | od 396 zł | 4 oferty | ||
BaByliss PRO Sleek Expert BAB2072EPE | od 283 zł | 4 oferty |