Płyta główna Asus PRIME B660-PLUS D4 (90MB18X0-M0EAY0)
Wideo 10Zdjęcia 9 |
Niezawodna, dobrze wyważona i pełna płyta główna ATX oparta na chipsecie Intel B660. Wyposażony w gniazdo procesora LGA 1700 i dostrojony do współpracy z procesorami Intel Core, Pentium i Celeron 12. generacji. Chociaż seria PRIME jest zwykle napisana w klasie podstawowej, jest to dość poważny model, który stanie się solidną podstawą dla stacji roboczej klasy podstawowej lub peceta do gier średniej klasy.
Asus PRIME B660-PLUS D4 może pochwalić się dobrą podstawą elementarną (8 faz zasilania, radiatorami VRM i PCH, wysokiej jakości dławikami i trwałymi kondensatorami), przemyślanym układem i przydatnymi narzędziami do dodatkowej konfiguracji i kontroli systemu. W szczególności, w markowej aplikacji Fan Xpert, użytkownik może dostosować ustawienia systemu chłodzenia, aby uzyskać pożądany stosunek nagrzewania się komponentów do poziomu hałasu.
A w menu UFEI znajduje się tryb zaawansowany otwierający wiele dodatkowych ustawień systemowych i wyposażony w pełnowartościowe wyszukiwanie, jak w przeglądarce internetowej. Podobnie jak wszystkie płyty z prefiksem PLUS, ten model może pochwalić się rozszerzonym zestawem interfejsów, w tym parą wzmocnionych gniazd PCI-E 16x dla kart graficznych, 3 złącza M.2 z obsługą interfejsu PCI-E czwartej generacji, 4 złącza SATA 3 do podłączenia standardowych dysków twardych i 5 złączy jednocześnie w celu rozbudowy systemu chłodzenia.
Kup Asus PRIME B660-PLUS D4
Wszystkie ceny 29 →Płyta główna ASUS Prime B660-PLUS D4 LGA 1700 Intel 12 generacji ATX PCIe | 649 zł |
Płyta główna Asus PRIME B660-Plus D4 (s1700, Intel B660, PCI-Ex16) | 572 zł |
ASUS PRIME B660-PLUS D4 P?yta g?ówna - Intel B660 - Intel LGA1700 socket - | 613 zł |
Asus Płyta główna PRIME B660-PLUS D4 s1700 4DDR4 DP/HDMI M.2 ATX KBASUIIEB | 533 zł |
ASUS PRIME B660-PLUS D4 PL-S1700-ASU-027 | 539 zł |