SSD A-Data XPG SX6000 Lite M.2 ASX6000LNP-512GT-C 512 GB
Wideo 10 |
A-Data ASX6000LNP-512GT-C |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog A-Data 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele A-Data.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje A-Data XPG SX6000 Lite M.2 ASX6000LNP-512GT-C
Ceny na A-Data XPG SX6000 Lite M.2 ASX6000LNP-512GT-C |
---|---|---|---|---|
A-Data XPG SX6000 Lite M.2 ASX6000LNP-256GT-C 256 GB | od 110 zł | 3 oferty | ||
A-Data XPG SX6000 Lite M.2 ASX6000LNP-512GT-C 512 GB | od 206 zł | 3 oferty | ||
A-Data XPG SX6000 Lite M.2 ASX6000LNP-1TT-C 1.02 TB | od 250 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →