SSD A-Data XPG SX6000 Lite M.2 ASX6000LNP-512GT-C 512 ГБ
Відео 10 |
A-Data ASX6000LNP-512GT-C |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог A-Data 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі A-Data.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації A-Data XPG SX6000 Lite M.2 ASX6000LNP-512GT-C
Ціни на A-Data XPG SX6000 Lite M.2 ASX6000LNP-512GT-C |
---|---|---|---|---|
A-Data XPG SX6000 Lite M.2 ASX6000LNP-256GT-C 256 ГБ | від 110 zł | 3 пропозиції | ||
A-Data XPG SX6000 Lite M.2 ASX6000LNP-512GT-C 512 ГБ | від 206 zł | 3 пропозиції | ||
A-Data XPG SX6000 Lite M.2 ASX6000LNP-1TT-C 1.02 ТБ | від 250 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →