SSD A-Data XPG SPECTRIX S40G RGB AS40G-256GT-C 256 ГБ
Відео 13Фото 2 |
A-Data AS40G-256GT-C |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог A-Data 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі A-Data.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити A-Data XPG SPECTRIX S40G RGB AS40G-256GT-C 256 ГБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Dysk SSD ADATA XPG Spectrix S40G 256GB M.2 2280 PCI-E x4 Gen3 NVMe (AS40G- | 235 zł |
Adata XPG SPECTRIX S40G RGB 256GB | 160 zł |
Adata XPG SPECTRIX S40G RGB 256GB | 160 zł |
Відеоогляди
Модификації A-Data XPG SPECTRIX S40G RGB AS40G-256GT-C
Ціни на A-Data XPG SPECTRIX S40G RGB AS40G-256GT-C |
---|---|---|---|---|
A-Data XPG SPECTRIX S40G RGB AS40G-256GT-C 256 ГБ | від 160 zł | 3 пропозиції | ||
A-Data XPG SPECTRIX S40G RGB AS40G-512GT-C 512 ГБ | від 178 zł | 22 пропозиції | ||
A-Data XPG SPECTRIX S40G RGB AS40G-1TT-C 1 ТБ | від 287 zł | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →