SSD A-Data XPG SPECTRIX S40G RGB AS40G-256GT-C 256 GB
Wideo 13Zdjęcia 2 |
A-Data AS40G-256GT-C |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog A-Data 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele A-Data.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup A-Data XPG SPECTRIX S40G RGB AS40G-256GT-C 256 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Adata XPG SPECTRIX S40G RGB 256GB | 160 zł |
Dysk SSD ADATA XPG Spectrix S40G 256GB M.2 2280 PCI-E x4 Gen3 NVMe (AS40G- | 235 zł |
Adata XPG SPECTRIX S40G RGB 256GB | 160 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje A-Data XPG SPECTRIX S40G RGB AS40G-256GT-C
Ceny na A-Data XPG SPECTRIX S40G RGB AS40G-256GT-C |
---|---|---|---|---|
A-Data XPG SPECTRIX S40G RGB AS40G-256GT-C 256 GB | od 160 zł | 3 oferty | ||
A-Data XPG SPECTRIX S40G RGB AS40G-512GT-C 512 GB | od 178 zł | 22 oferty | ||
A-Data XPG SPECTRIX S40G RGB AS40G-1TT-C 1 TB | od 293 zł | 24 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →