SSD A-Data LEGEND 960 ALEG-960-2TCS 2 TB
Wideo 10Zdjęcia 12 |
A-Data ALEG-960-2TCS |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog A-Data 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele A-Data.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup A-Data LEGEND 960 ALEG-960-2TCS 2 TB
Wszystkie ceny 20 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Adata Dysk SSD Legend 960 2TB PCIe 4x4 7.4/6.8 GB/s M2 DGADAWKT02LEG96 | 593 zł |
Adata LEGEND 960 M.2 NVMe PCIe4x4 2TB HD-SSDM2-ADA-161 | 599 zł |
Dysk ADATA Legend 960 2TB SSD | 560 zł |
Adata Dysk SSD Legend 960 2TB PCIe 4x4 7.4/6.8 GB/s M2 93785 | 604 zł |
Dysk ADATA Legend 960 2TB SSD | 560 zł |
pokaż 15 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje A-Data LEGEND 960 ALEG-960-2TCS
Ceny na A-Data LEGEND 960 ALEG-960-2TCS |
---|---|---|---|---|
A-Data LEGEND 960 ALEG-960-1TCS 1 TB | od 306 zł | 22 oferty | ||
A-Data LEGEND 960 ALEG-960-2TCS 2 TB | od 560 zł | 21 oferta | ||
A-Data LEGEND 960 ALEG-960-4TCS 4 TB | od 1 319 zł | 23 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →