SSD A-Data LEGEND 700 ALEG-700-512GCS 512 GB
Wideo 5Zdjęcia 12 |
A-Data ALEG-700-512GCS 512 GB1.02 TB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog A-Data 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele A-Data.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup A-Data LEGEND 700 ALEG-700-512GCS 512 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Adata Legend 700 512GB PCIe Gen3 x4 | 219 zł |
Dysk Ssd Legend 700 512Gb Pcie 3X4 2/1.6 Gb/S M2 | 197 zł |
Adata Legend 700 512GB PCIe Gen3 x4 | 219 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje A-Data LEGEND 700 ALEG-700-512GCS
Ceny na A-Data LEGEND 700 ALEG-700-512GCS |
---|---|---|---|---|
A-Data LEGEND 700 ALEG-700-512GCS 512 GB | od 197 zł | 3 oferty | ||
A-Data LEGEND 700 ALEG-700-1TCS 1.02 TB | od 369 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →