SSD A-Data LEGEND 710 ALEG-710-1TCS 1 TB
Wideo 10Zdjęcia 13 |
A-Data ALEG-710-1TCS |
|
Niedrogi, ale wydajny dysk SSD o pojemności od 256 GB do 2 TB, zbudowany w oparciu o nowoczesną wielowarstwową pamięć TLC 3D NAND drugiej generacji. Należy do formatu M.2-2280, waży zaledwie 9 gramów i pobiera około 3 W prądu. Nadaje się do montażu w większości nowoczesnych komputerów stacjonarnych, laptopów i ultrabooków wyposażonych w gniazdo M.2. Jest przedstawicielem niedawno wprowadzonej na rynek linii produktów A-Data Legend, w której pełni rolę drugorzędną, ustępując swoimi możliwościami starszym modelom Legend 800 i Legend 900.
Ze względu na niski koszt i uniwersalność może stanowić optymalny zamiennik starego dysku HDD lub SSD z wolnym łączem SATA3. Do wymiany danych wykorzystywany jest uniwersalny interfejs PCI-E 3.0, który obsługiwany jest nie tylko przez najnowsze modele płyt głównych. W tych warunkach A-Data LEGEND 710 wykazuje solidną, choć daleką od rekordowej wydajność, rejestrując informacje z maksymalną szybkością 1800 MB/s.
Jednocześnie dane odczytywane są z pamięci z prędkością 2400 MB/s. Zastosowanie pamięci podręcznej SLC i technologii bufora pamięci hosta zmniejsza opóźnienia w wymianie danych, zwiększając ogólną wydajność dysku. Aby zapobiec przegrzaniu, moduły pamięci i kontroler sterujący zostały osłonięte zgrabnym niebiesko-złotym radiatorem. Oficjalna gwarancja producenta - 3 lata. Do dysku dołączony jest firmowy pakiet oprogramowania umożliwiający konfigurowanie, optymalizację i monitorowanie wydajności dysku SSD.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog A-Data 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele A-Data.
Kup A-Data LEGEND 710 ALEG-710-1TCS 1 TB
Wszystkie ceny 23 →Adata Dysk SSD LEGEND 710 1TB PCIe 3x4 2.4/1.8 GB/s M2 DGADAWKT01LEG71 | 294 zł |
Adata LEGEND 710 M.2 PCIe NVMe 1TB HD-SSDM2-ADA-156 | 309 zł |
Dysk ADATA Legend 710 1TB SSD | 295 zł |
Dysk SSD M.2 ADATA Legend M.2 2280″ 1 TB M.2.PCIe NVMe 2400MB/s 1800MS/s | 411 zł |
Dysk ADATA Legend 710 1TB SSD | 295 zł |
Modyfikacje A-Data LEGEND 710 ALEG-710-1TCS
Ceny na A-Data LEGEND 710 ALEG-710-1TCS |
---|---|---|---|---|
A-Data LEGEND 710 ALEG-710-256GCS 256 GB | od 113 zł | 7 oferty | ||
A-Data LEGEND 710 ALEG-710-512GCS 512 GB | od 152 zł | 21 oferta | ||
A-Data LEGEND 710 ALEG-710-1TCS 1 TB | od 264 zł | 27 oferty | ||
A-Data LEGEND 710 ALEG-710-2TCS 2 TB | od 481 zł | 23 oferty |