SSD A-Data LEGEND 900 SLEG-900-1TCS 1 TB
Wideo 2Zdjęcia 12 |
A-Data SLEG-900-1TCS |
|
Kompaktowy dysk SSD M.2 2280, który reprezentuje nową linię produktów A-Data Legend i wykracza poza średnią klasę w swoich możliwościach. Dysk pracuje pod kontrolą nowoczesnego 4-kanałowego kontrolera, obsługuje protokół NVMe 1.4, a do wymiany danych wykorzystuje zaawansowany technicznie interfejs PCI-E 4.0. Deklarowana przez producenta prędkość zapisu liniowego wynosi 4700 MB/s, prędkość odczytu sięga 7000 MB/s, czyli od dwóch do trzech razy więcej niż w przypadku podobnych rozwiązań z interfejsem PCI-E 3.0 i kilkadziesiąt razy szybciej niż konwencjonalne dyski HDD.
Nie posiada własnego bufora DRAM, ale dzięki obsłudze HMB i obecności dynamicznej pamięci podręcznej SLC jest w stanie wykorzystać niewielki fragment pamięci systemowej jako bufor. A dość solidna liczba DWPD pozwala na codzienne nadpisywanie 50% dostępnej pamięci. To około 500 GB dziennie. Dodaj do tego solidną wydajność IOPS (uwaga: wydajność przy małych blokach 4K), a otrzymasz uniwersalny dysk, który równie dobrze sprawdzi się w komputerze do gier, jak i komputerze do pracy do przetwarzania
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog A-Data 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele A-Data.
Kup A-Data LEGEND 900 SLEG-900-1TCS 1 TB
Wszystkie ceny 22 →Adata LEGEND 900 M.2 NVMe PCIe4x4 1TB HD-SSDM2-ADA-183 | 369 zł |
Dysk ADATA Legend 900 1TB SSD | 319 zł |
Dysk ADATA Legend 900 1TB SSD SLEG-900-1TCS | 319 zł |
ADATA Dysk SSD ADATA Legend 900 ColorBox 1TB PCIe gen.4 | 385 zł |
Modyfikacje A-Data LEGEND 900 SLEG-900-1TCS
Ceny na A-Data LEGEND 900 SLEG-900-1TCS |
---|---|---|---|---|
A-Data LEGEND 900 SLEG-900-512GCS 512 GB | od 215 zł | 2 oferty | ||
A-Data LEGEND 900 SLEG-900-1TCS 1 TB | od 294 zł | 28 oferty | ||
A-Data LEGEND 900 SLEG-900-2TCS 2 TB | od 593 zł | 22 oferty |