SSD A-Data LEGEND 800 ALEG-800-2000GCS 2 TB
Zdjęcia 12 |
A-Data ALEG-800-2000GCS |
|
Kompaktowy dysk SSD M.2 2280 firmy A-Data z charakterystycznym złotym radiatorem grafenowym. Model należy do klasy średniej, wchodzi w skład linii produktów A-Data Legend i jest w zasadzie uniwersalną opcją, która może przydać się w najróżniejszych scenariuszach. Wyposażony jest w nowoczesny 4-kanałowy kontroler, obsługuje protokół NVMe 1.4, a do wymiany danych wykorzystuje interfejs PCI-E 4.0, choć nie wykorzystuje w pełni jego możliwości.
W szczególności producent deklaruje prędkość liniowego zapisu do 2800 MB/s i prędkość odczytu do 3500 MB/s, co jest solidną, ale daleką od rekordowej szybkości według standardów z 2023 roku. A-Data LEGEND 800 nie posiada własnego bufora DRAM, ale dzięki obsłudze HMB i dynamicznej pamięci podręcznej SLC jest w stanie wykorzystać niewielki fragment pamięci systemowej jako bufor. Oficjalna gwarancja producenta - 3 lata. Do dysku dołączony jest firmowy pakiet oprogramowania umożliwiający konfigurowanie, optymalizację i monitorowanie wydajności dysku SSD.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog A-Data 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele A-Data.
Kup A-Data LEGEND 800 ALEG-800-2000GCS 2 TB
Wszystkie ceny 23 →Adata Dysk SSD LEGEND 800 2000GB PCIe 4x4 3.5/2.8 GB/s M2 DGADAWKT02LEG80 | 609 zł |
Adata LEGEND 800 M.2 NVMe PCIe4x4 2TB HD-SSDM2-ADA-170 | 616 zł |
Dysk ADATA Legend 800 2TB SSD | 509 zł |
Adata Legend 800 2TB PCIe Gen4 x4 | 509 zł |
Modyfikacje A-Data LEGEND 800 ALEG-800-2000GCS
Ceny na A-Data LEGEND 800 ALEG-800-2000GCS |
---|---|---|---|---|
A-Data LEGEND 800 ALEG-800-500GCS 500 GB | od 189 zł | 17 oferty | ||
A-Data LEGEND 800 ALEG-800-1000GCS 1 TB | od 288 zł | 32 oferty | ||
A-Data LEGEND 800 ALEG-800-2000GCS 2 TB | od 484 zł | 29 oferty |