SSD A-Data SD810 SD810-2000G-CBK 2 TB
Zdjęcia 16 |
A-Data SD810-2000G-CBK |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup A-Data SD810 SD810-2000G-CBK 2 TB
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
A-Data ADATA SD810 - SSD - 2 TB - USB 3.2 Gen 2 | 961 zł |
Adata Dysk SSD External SD810 2TB USB3.2C 20Gb/s srebrny DGADAZGT20SD81S | 661 zł |
Adata SD810 2TB SSD Czarny HD-SSDZ-ADA-071 | 789 zł |
Dysk ADATA SD810 2TB SSD Srebrny | 669 zł |
Dysk ADATA SD810 2TB SSD Srebrny | 669 zł |
pokaż 12 ofert
Modyfikacje A-Data SD810 SD810-2000G-CBK
Ceny na A-Data SD810 SD810-2000G-CBK |
---|---|---|---|---|
A-Data SD810 SD810-500G-CBK 500 GB | od 244 zł | 20 oferty | ||
A-Data SD810 SD810-1000G-CBK 1 TB | od 381 zł | 22 oferty | ||
A-Data SD810 SD810-2000G-CBK 2 TB | od 654 zł | 17 oferty | ||
A-Data SD810 SD810-4000G-CBK 4 TB | od 1 319 zł | 15 oferty |
Polecamy