SSD A-Data SD620 SD620-2TCBK 2 TB
Zdjęcia 37 |
A-Data SD620-2TCBK |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup A-Data SD620 SD620-2TCBK 2 TB
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Adata Zewnętrzny dysk SSD SD620 2TB U3.2A 520/460 MB/s Black DGADAZAT20SD6 | 636 zł |
Adata SD620 2TB SSD Czarny HD-SSDZ-ADA-077 | 649 zł |
Adata Zewnętrzny dysk SSD SD620 2TB U3.2A 520/460 MB/s Black DGADAZAT20SD6 | 642 zł |
Adata Zewnętrzny dysk SSD SD620 2TB U3.2A 520/460 MB/s Black 127694 | 636 zł |
Adata Zewnętrzny dysk SSD SD620 2TB U3.2A 520/460 MB/s Black 1914672 | 668 zł |
pokaż 11 ofert
Modyfikacje A-Data SD620 SD620-2TCBK
Ceny na A-Data SD620 SD620-2TCBK |
---|---|---|---|---|
A-Data SD620 SD620-512GCBK 500 GB | od 189 zł | 31 oferta | ||
A-Data SD620 SD620-1TCBK 1 TB | od 308 zł | 45 oferty | ||
A-Data SD620 SD620-2TCBK 2 TB | od 627 zł | 16 oferty |
Polecamy