SSD A-Data XPG GAMMIX S60 AGAMMIXS60-1T-CS 1 TB
Zdjęcia 8 |
A-Data AGAMMIXS60-1T-CS 1 TB2 TB |
|
Nowoczesny, wysokiej jakości i dość szybki dysk SSD o pojemności 1 TB. Wykonany w kompaktowej obudowie M.2 2280, dzięki czemu można go stosować nawet w laptopach i ultrabookach o cienkich obudowach. Należy do średniego segmentu cenowego i wchodzi w skład gamingowej linii XPG Gammix, za pomocą której tajwańska marka szybko zdobyła swoje miejsce na rynku dysków SSD. Posiada oficjalny medal „Gotowy na PlayStation 5”.
A-Data XPG GAMMIX S60 wyposażony jest w czterokanałowy kontroler bufora, który obsługuje magistralę danych PCI-E 4.0 x4 i zapewnia stabilną i wydajną pracę nawet przy stabilnym i stałym obciążeniu pamięci. Maksymalna prędkość odczytu sekwencyjnego na tym dysku sięga 5000 MB/s, co przekracza wymagania Sony, a wydajność w przypadku operacji losowych sięga imponujących 700 tysięcy IOPS. Aby zmniejszyć ryzyko przegrzania, do płytki drukowanej dysku SSD przymocowany jest aluminiowy radiator o cienkim profilu, który skutecznie obniża temperaturę urządzenia, nie zakłócając jego montażu wewnątrz konsoli PlayStation 5.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup A-Data XPG GAMMIX S60 AGAMMIXS60-1T-CS 1 TB
Wszystkie ceny 8 →Adata Dysk SSD XPG S60BLADE 1TB PCIe 4x4 5/3.2GB/s M2 DGADAWKT01GS60B | 355 zł |
Adata XPG Gammix S60 Blade M.2 NVMe PCIe4x4 1TB HD-SSDM2-ADA-195 | 357 zł |
Dysk ADATA XPG Gammix S60 Blade 1TB SSD | 354 zł |
Adata Dysk SSD XPG S60BLADE 1TB PCIe 4x4 5/3.2GB/s M2 123620 | 362 zł |
Adata Dysk SSD XPG S60BLADE 1TB PCIe 4x4 5/3.2GB/s M2 123620 | 355 zł |
Modyfikacje A-Data XPG GAMMIX S60 AGAMMIXS60-1T-CS
Ceny na A-Data XPG GAMMIX S60 AGAMMIXS60-1T-CS |
---|---|---|---|---|
A-Data XPG GAMMIX S60 AGAMMIXS60-1T-CS 1 TB | od 354 zł | 8 oferty | ||
A-Data XPG GAMMIX S60 AGAMMIXS60-2T-CS 2 TB | od 635 zł | 5 oferty |