SSD A-Data LEGEND 850 ALEG-850-512GCS 512 GB
Wideo 9Zdjęcia 7 |
A-Data ALEG-850-512GCS |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog A-Data 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele A-Data.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup A-Data LEGEND 850 ALEG-850-512GCS 512 GB
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Adata Dysk SSD Legend 850 512GB PCIe 4x4 5/2.7 GB/s M2 DGADAWK512LEG85 | 218 zł |
Dysk ADATA Legend 850 512GB SSD | 219 zł |
Adata Legend 850 512GB PCIe Gen4 x4 | 219 zł |
Dysk ADATA Legend 850 512GB SSD ALEG-850-512GCS | 219 zł |
pokaż 8 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje A-Data LEGEND 850 ALEG-850-512GCS
Ceny na A-Data LEGEND 850 ALEG-850-512GCS |
---|---|---|---|---|
A-Data LEGEND 850 ALEG-850-512GCS 512 GB | od 218 zł | 13 oferty | ||
A-Data LEGEND 850 ALEG-850-1TCS 1 TB | od 264 zł | 21 oferta | ||
A-Data LEGEND 850 ALEG-850-2TCS 2 TB | od 610 zł | 13 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →