Карта пам'яті Transcend Premium 400x SD Class 10 UHS-I 64 ГБ (TS64GSDU1)
Фото 5 |
Transcend Premium 400x SDXC Class 10 UHS-I 64Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Transcend Premium 400x SD Class 10 UHS-I 64 ГБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Transcend SDXC UHS-I Premium - 64GB | 100 zł |
Karta Transcend 300x SDXC 64 GB Class 10 UHS-I (TS64GSDU1) | 141 zł |
Karta pamięci Transcend SDXC 64GB Class 10 UHS-I 300x Premium (TS64GSDU1). | 144 zł |
Модификації Transcend Premium 400x SD Class 10 UHS-I
Ціни на Transcend Premium 400x SD Class 10 UHS-I |
---|---|---|---|---|
Transcend Premium 400x SD Class 10 UHS-I 8 ГБ | від 50 zł | 1 пропозиція | ||
Transcend Premium 400x SD Class 10 UHS-I 16 ГБ | від 51 zł | 2 пропозиції | ||
Transcend Premium 400x SD Class 10 UHS-I 32 ГБ | від 38 zł | 2 пропозиції | ||
Transcend Premium 400x SD Class 10 UHS-I 64 ГБ | від 100 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →