Карта пам'яті Transcend SD 2 ГБ
Відео 12 |
Transcend SD 2Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Transcend SD 2 ГБ
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
TRANSCEND TS2GSDC Karta Pamięci SD 2GB Niebieska | 35 zł |
Transcend SD Standard - 2GB | 41 zł |
Transcend Karta pamięci SD Secure Digital 2GB 20/13 MB/s | 51 zł |
Karta pamięci TRANSCEND SD, 2 GB | 29 zł |
Transcend 2GB Secure Digital Card | 32 zł |
Transcend Karta SD 2GB | 29 zł |
Transcend TS2GSDC Karta SD 2 GB Niebieski | 36 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →