Карта пам'яті Transcend CompactFlash CF170 8 ГБ (TS8GCF170)
Transcend CompactFlash CF170 8Gb |
|
Пам'ять типу MLC
Робоча температура: -25°C ~ +85°C. Середній час напрацювання на відмову: 1 000 000 годин.
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Transcend CompactFlash CF170
Ціни на Transcend CompactFlash CF170 |
---|---|---|---|---|
Transcend CompactFlash CF170 8 ГБ | від 151 zł | 2 пропозиції | ||
Transcend CompactFlash CF170 16 ГБ | від 175 zł | 4 пропозиції | ||
Transcend CompactFlash CF170 32 ГБ | від 262 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →