Карта пам'яті Transcend JetDrive Lite 330 1 ТБ (TS1TJDL330)
Відео 6Фото 6 |
Transcend JetDrive Lite 330 1Tb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Transcend JetDrive Lite 330 1 ТБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Karta Transcend JetDrive Lite 330 do MacBook 1 TB (TS1TJDL330) | 586 zł |
MEMORY JETDRIVE LITE 330 1TB/TS1TJDL330 TRANSCEND | 695 zł |
Transcend 1TB JetDrive Lite 330 MacBook Pro Retina - darmowy odbiór w 22 m | 649 zł |
Відеоогляди
Модификації Transcend JetDrive Lite 330
Ціни на Transcend JetDrive Lite 330 |
---|---|---|---|---|
Transcend JetDrive Lite 330 128 ГБ | від 100 zł | 8 пропозицій | ||
Transcend JetDrive Lite 330 256 ГБ | від 159 zł | 5 пропозицій | ||
Transcend JetDrive Lite 330 1 ТБ | від 586 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →