Карта пам'яті Transcend microSDHC Class 10 32 ГБ (TS32GUSDHC10)
Відео 5 |
Transcend microSDHC Class 10 32Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Transcend microSDHC Class 10 32 ГБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
TRANSCEND 32 GB Micro SDHC Class 10 Industrial TS32GUSDC10M | 129 zł |
Karta Transcend MicroSDHC 32 GB Class 10 UHS-I (TS32GUSDHC10) | 169 zł |
Karta pamięci TRANSCEND Premium, MicroSD, 32 GB + adapter | 157 zł |
Transcend 32 GB microSDXC/SDHC klasa 10 Premium TS32GUSDC10 | 97 zł |
Transcend TS32GUSDHC10 Karta Pamięci MicroSDXC 32 GB Czarny | 69 zł |
Відеоогляди
Модификації Transcend microSDHC Class 10
Ціни на Transcend microSDHC Class 10 |
---|---|---|---|---|
Transcend microSDHC Class 10 4 ГБ | від 23 zł | 10 пропозицій | ||
Transcend microSDHC Class 10 8 ГБ | від 42 zł | 9 пропозицій | ||
Transcend microSDHC Class 10 16 ГБ | від 24 zł | 3 пропозиції | ||
Transcend microSDHC Class 10 32 ГБ | від 69 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →