Karta pamięci Transcend Premium 400x SD Class 10 UHS-I 64 GB (TS64GSDU1)
Zdjęcia 5 |
Transcend Premium 400x SDXC Class 10 UHS-I 64Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Transcend 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Transcend.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Transcend Premium 400x SD Class 10 UHS-I
Ceny na Transcend Premium 400x SD Class 10 UHS-I |
---|---|---|---|---|
Transcend Premium 400x SD Class 10 UHS-I 8 GB | od 52 zł | 4 oferty | ||
Transcend Premium 400x SD Class 10 UHS-I 16 GB | od 65 zł | 2 oferty | ||
Transcend Premium 400x SD Class 10 UHS-I 32 GB | od 38 zł | 2 oferty | ||
Transcend Premium 400x SD Class 10 UHS-I 64 GB | od 100 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →