Карта пам'яті Transcend SD 500S 128 ГБ (TS128GSDC500S)
Transcend SDXC 500S 128Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Transcend SD 500S 128 ГБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Karta SD 64 GB UHS-I U3 A1 Ultra Performance TS64GSDC340S | 191 zł |
Karta Transcend 340S SDXC 64 GB Class 10 UHS-I/U3 A1 V30 (TS64GSDC340S) | 100 zł |
Transcend Sdxc 500s 128gb Class 10 Uhs-i U3 V30 Memory Card Czarny TS128GS | 332 zł |
Karta Transcend 500S SDXC 128 GB Class 10 UHS-I/U3 V30 (TS128GSDC500S) | 308 zł |
Відеоогляди
Модификації Transcend SD 500S
Ціни на Transcend SD 500S |
---|---|---|---|---|
Transcend SD 500S 8 ГБ | від 34 zł | 6 пропозицій | ||
Transcend SD 500S 16 ГБ | від 57 zł | 1 пропозиція | ||
Transcend SD 500S 32 ГБ | від 78 zł | 3 пропозиції | ||
Transcend SD 500S 64 ГБ | від 149 zł | 3 пропозиції | ||
Transcend SD 500S 128 ГБ | від 100 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →