Карта пам'яті Transcend microSDXC 330S 128 ГБ (TS128GUSD330S)
Фото 12 |
Transcend microSDXC 330S 128Gb |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Купити Transcend microSDXC 330S 128 ГБ
Transcend USD330S 128GB MicroSD card UHS-I U3/ A2 100/85 MB/s TS128GUSD330 | 104 zł |
Karta Transcend 330S MicroSDXC 128 GB Class 10 UHS-I/U3 A2 V30 (TS128GUSD3 | 104 zł |
Karta microSDXC Transcend Premium 330S 128 GB | 108 zł |
Karta pamięci TRANSCEND 128 GB Adapter | 110 zł |
Пристрої зберігання даних на основі флеш-пам'яті формують важливу статтю прибутку тайванської компанії Transcend. Для роботи спільно з продуктивними смартфонами і планшетами в портфоліо торгової марки є microSD-накопичувач з індексом моделі 330S, промаркований клеймом класу для додатків А2.
Швидкість «польоту»
Карти пам'яті А2 забезпечують щосекундний об'єм операцій введення-виведення при випадкового запису на рівні 2000 IOPS при випадковому читанні — до 4000 IOPS. До того ж, у відповідності зі специфікаціями UHS-I U3 і V30 картка підтримує мінімально гарантовану швидкість запису на рівні не менше 30 МБ/с. В реальних кейсах трансфер даних з накопичувача виробляється в темпі близько 100 МБ/с, запису файлів на неї — на рівні 85 МБ/с, що цілком відповідає заявленим значенням.
Всезахищенність
Картка створена на основі пам'яті 3D NAND і представлена на прилавках у версіях об'ємом 64 ГБ або 128 ГБ. Накопичувач зберігає працездатність в широкому діапазоні температур (від -25 до + 85 °С), не боїться пилу, вологи, вібрації, а також проявляє стійкість до рентгенівським променям та статичної електрики. Швидше вийде з ладу пристрій-носій карти пам'яті, ніж щось трапиться з збереженими на її борту даними.
Приємні «плюшки»
Компанія-виробник моделі поставляє разом з флешкою доступ до фірмового ПО Transcend RecoveRx для відновлення втрачених даних. Також на продукт поширює дію обмежена 5-річна гарантія. Накопичувачу будуть раді власники гаджетів зі слотом розширення пам'яті, на борту яких Transcend microSDXC 330S розкриється у всій красі.