Карта пам'яті Transcend CFast 2.0 602 8 ГБ (TS8GCFX602)
Фото 3 |
Transcend CFast 2.0 602 8Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Transcend CFast 2.0 602 8 ГБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Transcend Markowe Karty Pamięci Model CFast 20 CFX602 8 GB 700779 | 222 zł |
Transcend CFast 2.0 CFX602 | 190 zł |
Karta Transcend CFX602 CFast 8 GB (TS8GCFX602) | 192 zł |
Transcend Ts8gcfx602 8gb Cfast 2.0 Memory Card Przezroczysty | 177 zł |
Модификації Transcend CFast 2.0 602
Ціни на Transcend CFast 2.0 602 |
---|---|---|---|---|
Transcend CFast 2.0 602 8 ГБ | від 177 zł | 5 пропозицій | ||
Transcend CFast 2.0 602 16 ГБ | від 177 zł | 2 пропозиції | ||
Transcend CFast 2.0 602 32 ГБ | від 222 zł | 4 пропозиції | ||
Transcend CFast 2.0 602 64 ГБ | від 302 zł | 3 пропозиції | ||
Transcend CFast 2.0 602 128 ГБ | від 617 zł | 6 пропозицій | ||
Transcend CFast 2.0 602 256 ГБ | від 1 013 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →