Карта пам'яті Transcend High Endurance microSD 32 ГБ
Transcend High Endurance microSDHC 32Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Transcend High Endurance microSD 32 ГБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Transcend High Endurance | 113 zł |
Transcend TS32GUSDHC10V RF-SDMIC-TRN-022 | 99 zł |
Karta pamięci TRANSCEND TS32GUSDHC10V, MicroSDHC, 32 GB + adapter | 95 zł |
Модификації Transcend High Endurance microSD
Ціни на Transcend High Endurance microSD |
---|---|---|---|---|
Transcend High Endurance microSD 16 ГБ | від 65 zł | 2 пропозиції | ||
Transcend High Endurance microSD 32 ГБ | від 95 zł | 4 пропозиції | ||
Transcend High Endurance microSD 64 ГБ | від 131 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →