Карта пам'яті Transcend JetDrive Lite 360 256 ГБ
Відео 1Фото 4 |
Transcend JetDrive Lite 360 256Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Transcend JetDrive Lite 360 256 ГБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Transcend JetDrive Lite 360 256GB Apple MacBookPro Retina RF-SD-TRN-015 | 160 zł |
Karta pamięci TRANSCEND JetDrive Lite 360 SDXC, 256 GB | 164 zł |
Transcend JetDrive Lite 360 do MacBook 256 GB | 165 zł |
Karta pamięci TRANSCEND 256 GB | 173 zł |
Transcend 256GB JetDrive Lite 360 MacBook Pro Retina - darmowy odbiór w 22 | 159 zł |
Відеоогляди
Модификації Transcend JetDrive Lite 360
Ціни на Transcend JetDrive Lite 360 |
---|---|---|---|---|
Transcend JetDrive Lite 360 64 ГБ | від 205 zł | 1 пропозиція | ||
Transcend JetDrive Lite 360 128 ГБ | від 101 zł | 6 пропозицій | ||
Transcend JetDrive Lite 360 256 ГБ | від 159 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →