Карта пам'яті SanDisk Extreme V30 A2 microSDXC UHS-I U3 400 ГБ (SDSQXA1-400G-GN6MA)
Відео 3Фото 8 |
SanDisk Extreme V30 A2 microSDXC UHS-I U3 400Gb |
|
Високі швидкісні показники роботи. Клас для додатків A2. Доступ до фірмових утиліт для резервного копіювання і відновлення даних.
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації SanDisk Extreme V30 A2 microSDXC UHS-I U3
Ціни на SanDisk Extreme V30 A2 microSDXC UHS-I U3 |
---|---|---|---|---|
SanDisk Extreme V30 A2 microSDXC UHS-I U3 64 ГБ | від 40 zł | 52 пропозиції | ||
SanDisk Extreme V30 A2 microSDXC UHS-I U3 128 ГБ | від 64 zł | 46 пропозицій | ||
SanDisk Extreme V30 A2 microSDXC UHS-I U3 256 ГБ | від 114 zł | 30 пропозицій | ||
SanDisk Extreme V30 A2 microSDXC UHS-I U3 400 ГБ | від 335 zł | 3 пропозиції | ||
SanDisk Extreme V30 A2 microSDXC UHS-I U3 512 ГБ | від 222 zł | 15 пропозицій | ||
SanDisk Extreme V30 A2 microSDXC UHS-I U3 1 ТБ | від 555 zł | 22 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →