Karta pamięci SanDisk Extreme V30 A2 microSDXC UHS-I U3 400 GB (SDSQXA1-400G-GN6MA)
Wideo 3Zdjęcia 8 |
SanDisk Extreme V30 A2 microSDXC UHS-I U3 400Gb |
|
Wysokie wskaźniki prędkości pracy. Klasa dla aplikacji A2. Dostęp do zastrzeżonych narzędzi do tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania danych.
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SanDisk 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SanDisk.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje SanDisk Extreme V30 A2 microSDXC UHS-I U3
Ceny na SanDisk Extreme V30 A2 microSDXC UHS-I U3 |
---|---|---|---|---|
SanDisk Extreme V30 A2 microSDXC UHS-I U3 64 GB | od 40 zł | 51 oferta | ||
SanDisk Extreme V30 A2 microSDXC UHS-I U3 128 GB | od 64 zł | 48 oferty | ||
SanDisk Extreme V30 A2 microSDXC UHS-I U3 256 GB | od 114 zł | 29 oferty | ||
SanDisk Extreme V30 A2 microSDXC UHS-I U3 400 GB | od 335 zł | 3 oferty | ||
SanDisk Extreme V30 A2 microSDXC UHS-I U3 512 GB | od 222 zł | 15 oferty | ||
SanDisk Extreme V30 A2 microSDXC UHS-I U3 1 TB | od 555 zł | 22 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →