Смартфон Samsung Galaxy S21 FE 5G 128 ГБ / 8 ГБ
Відео 27Фото 29 | Очікується у продажу 1 870 zł Основний дисплей: дисплей ("): 6.41; роздільна здатність екрану: 2400x1080 (20:9); Захист екрана: Gorilla Glass Victus; Співвідношення дисплей/корпус (%): 85; DCI-P3; ОС: Android 12.0; Модель процесора: Snapdragon 888 5G; Процесор (ГГц): 2.84; Графічний процесор: Adreno 660; ОЗП (ГБ): 8 в списокмої списки |
Закрити
Шапка
Samsung Galaxy S21 FE 5G 128 ГБ / 8 ГБ
2021 рікGalaxy Sгарний звук120 ГцNFCбез microSDзахист від вологиfast chargeбездротова зарядкастереоUSB C 3 fastнемає 3.5 ммUFS 3.1Wi-Fi 6без ЗП
Екран:6.41 ", 2400x1080 (20:9), 411 ppi, 120 Гц
Пам'ять:128 ГБ, ОЗП 8 ГБ
Процесор:Snapdragon 888 5G
Камера:3 модулі, 12 МП, + 12 МП, та 8 МП
Відео:fullHD 60 к/с, 4K, стабілізація, уповільнена зйомка
Акумулятор:4500 мАгод
Вага:177 г
Запис на декілька камер одночасно, або ж швидке перемикання на кожну з них (під час запису відео). Samsung DeX (підключення сторонньої периферії).
Зарядки і навушників в комплекті з телефоном немає.
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Серія Samsung Galaxy S (топ)Порівняти в таблиці →
від 2 348 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 3 480 zł
флагман, камерафон, гарний звук, 5G, екран-водоспад, 6.8 ", 501 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 4 модулі, 200 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 5000 мАгод, 233 г, без ЗП
від 4 846 zł
флагман, камерафон, гарний звук, 5G, 6.8 ", 501 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 4 модулі, 200 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, екстрена кнопка, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 5000 мАгод, 232 г, без ЗП
від 3 199 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 4 093 zł
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 5 092 zł
флагман, камерафон, гарний звук, 5G, 6.8 ", 501 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 4 модулі, 200 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, екстрена кнопка, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 5000 мАгод, 232 г, без ЗП
від 3 144 zł
гарний звук, 5G, 6.2 ", 416 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Samsung Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4000 мАгод, 167 г, без ЗП
від 2 400 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 2 339 zł
5G, 6.4 ", 403 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Samsung Exynos 2200, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4500 мАгод, 209 г
від 1 879 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 2200 5G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3700 мАгод, 168 г, без ЗП
від 1 174 zł
гарний звук, 5G, 6.2 ", 421 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 2100 5G, камера: 3 модулі, 12 МП, + 64 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4000 мАгод, 169 г, без ЗП
від 3 959 zł
флагман, камерафон, гарний звук, 5G, екран-водоспад, 6.8 ", 501 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 4 модулі, 200 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 5000 мАгод, 233 г, без ЗП
від 1 199 zł
гарний звук, 5G, 6.41 ", 411 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 888 5G, камера: 3 модулі, 12 МП, + 8 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4500 мАгод, 177 г, без ЗП
від 1 974 zł
5G, 6.4 ", 403 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Samsung Exynos 2200, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4500 мАгод, 209 г
від 4 398 zł
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 2 099 zł
камерафон, 5G, екран-водоспад, 6.9 ", 511 ppi, 120 Гц, Android 10.0, 128 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 990 5G, камера: 4 модулі, 108 МП, + 48 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5000 мАгод, 222 г
від 3 000 zł
гарний звук, 5G, 6.2 ", 416 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Samsung Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4000 мАгод, 167 г, без ЗП
від 3 792 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 2 193 zł
гарний звук, 5G, екран-водоспад, 6.8 ", 515 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2100 5G, камера: 4 модулі, 108 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5000 мАгод, 227 г, без ЗП
від 2 045 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 2200 5G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3700 мАгод, 168 г, без ЗП
Відеоогляди
Samsung Galaxy S21 FE Unboxing and Hands-on
4 січня 2022136 916 переглядів
Samsung Galaxy S21 FE first look: A solid $700 phone
4 січня 202289 600 переглядів
Samsung Galaxy S21 FE 5G | Czy nadal to opłacalny model?
4 січня 20224 276 переглядів
Samsung Galaxy S21 FE - Tani czy drogi? - "Przed - recenzja" i Opinie - Mobileo [PL]
9 січня 202211 869 переглядів
Samsung Galaxy S21 FE - odgrzewany kotlet po koreańsku
15 січня 202236 357 переглядів
KOLEJNY HIT? | Samsung Galaxy S21 FE 5G Fan Edition - pierwsze wrażenia
6 січня 202222 892 перегляда
Samsung Galaxy S21 FE Recenzja - dobry telefon, który stał się ofiarą S21 i S20 FE
23 січня 202252 567 переглядів
Samsung Galaxy S21 FE - wideorecenzja mGSM.pl
22 січня 202228 243 перегляда
Samsung Galaxy S21 FE 5G. Cena i ładowanie
23 січня 202262 770 переглядів
Jakie etui do Samsung Galaxy S21 FE?
26 січня 202222 329 переглядів
samsung galaxy s21 fe 5g unboxing galaxy buds2 + phone case
17 жовтня 202212 698 переглядів
Galaxy S21 FE 5G Unboxing / DIY How To Return Your Samsung Trade In
18 квітня 2022159 переглядів
Samsung Galaxy S21 FE 5G Unboxing | Best Phone under 32K in 2023 or not ❌️
31 березня 20233 054 перегляда
SAMSUNG GALAXY S21 FE 5G unboxing ASMR. #asmr #samsung
7 жовтня 2022184 перегляда
SAMSUNG GALAXY S21 FE 5G UNBOXING || DAILY DOSE OF SPICES BY PRIYANKA
27 жовтня 2022153 перегляда
Samsung Galaxy S21 FE 5G Unboxing And First Impression In Telegu.
29 листопада 2022143 перегляда
Samsung Galaxy S21 FE 5G || ZFOLD 4 || Z FLIP 4 || UNBOXING
2 квітня 2023282 перегляда
Samsung Galaxy S21 FE 5G Unboxing & Quick Look | My Birthday Gift | Worth Buying@lifewithaditimayank
7 квітня 2023143 перегляда
Galaxy S23 Ultra vs Galaxy S22 Plus vs Galaxy S21 FE 5g Comparision
4 вересня 2022904 перегляда
Unboxing Samsung Galaxy S21 FE 5G
31 березня 2022242 перегляда
Samsung Galaxy A73 5G vs Samsung Galaxy S21 FE | Full Comparison
14 серпня 2022675 переглядів
Samsung Galaxy S21 FE 5G Unboxing - A Flagship Killer?
2 квітня 2022179 переглядів
Samsung Galaxy S21 FE 5G❗ - UNBOXING & First Impression⚡
11 січня 2022392 перегляда
SAMSUNG GALAXY S21 FE 5G | SAMSUNG GALAXY S21 FE 5G UNBOXING AND FIRST IMPRESSION
15 січня 2022191 перегляд
Samsung Galaxy S21 FE 5G Unboxing
9 березня 2022535 переглядів
Unboxing TWO Samsung Galaxy S21 FE 5G
9 квітня 20224 856 переглядів
Vivo V23 Pro vs Samsung Galaxy S21 FE 5G | Full Comparison | Price | Review
19 січня 2022432 перегляда
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
Модификації Samsung Galaxy S21 FE 5G
Ціни на Samsung Galaxy S21 FE 5G |
---|---|---|---|---|
Samsung Galaxy S21 FE 5G 128 ГБ / 6 ГБ | від 1 199 zł | 85 пропозицій | ||
Samsung Galaxy S21 FE 5G 256 ГБ / 8 ГБ | від 2 198 zł | 23 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 4 093 zł
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 3 519 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 2 348 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 3 199 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 13.0 Go Edition, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 13 МП, Wi-Fi 5, захист IP52, зарядка: 5000 мАгод, 180 г
від 1 585 zł
гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, Android 14, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1480, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 213 г, без ЗП
від 899 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 778 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 108 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 1 634 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Tensor G2, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4385 мАгод, 193 г, без ЗП
від 1 404 zł
5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7030, камера: 2 модулі, 50 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 170 г
від 1 991 zł
гарний звук, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 9200+, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 200 г
від 4 018 zł
флагман, 5G, екран-водоспад, 6.82 ", 510 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 64 МП, + 48 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP65, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5400 мАгод, 220 г