Конструктор Lego Volcano Exploration Base 60124
Відео 17Фото 19 |
Lego Volcano Exploration Base 60124 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lego 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lego.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Серія Lego CityПорівняти в таблиці →
від 425 zł
вік 6+, унісекс, залізниця, деталей 1226 шт, персонажів 6 шт, рухомі деталі, мотор
від 318 zł
вік 7+, унісекс, поліція і бандити, деталей 980 шт, персонажів 7 шт
від 375 zł
вік 7+, унісекс, залізниця, деталей 764 шт, персонажів 6 шт, мотор, світлові ефекти
від 600 zł
вік 7+, унісекс, космос, деталей 1010 шт, персонажів 7 шт, рухомі деталі
від 85 zł
вік 6+, унісекс, наземний транспорт, деталей 252 шт, персонажів 2 шт
від 75 zł
вік 5+, унісекс, наземний транспорт, деталей 261 шт, персонажів 3 шт
від 193 zł
вік 6+, унісекс, пожежна служба, деталей 478 шт, персонажів 3 шт
від 61 zł
вік 5+, унісекс, наземний транспорт, деталей 194 шт, персонажів 2 шт
від 419 zł
вік 6+, унісекс, залізниця, деталей 677 шт, персонажів 4 шт, мотор
від 76 zł
вік 4+, для хлопчиків, будівництво, деталей 126 шт, персонажів 2 шт
від 150 zł
вік 6+, унісекс, поліція і бандити, деталей 706 шт, персонажів 5 шт
від 279 zł
вік 6+, унісекс, будівлі, деталей 688 шт, моделей 2, персонажів 6 шт
від 150 zł
вік 6+, унісекс, поліція і бандити, деталей 668 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 181 zł
вік 7+, для хлопчиків, поліція і бандити, деталей 674 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 43 zł
вік 5+, унісекс, наземний транспорт, деталей 144 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 659 zł
вік 7+, унісекс, залізниця, деталей 1153 шт, персонажів 6 шт, мотор
від 45 zł
вік 5+, унісекс, поліція і бандити, деталей 197 шт, персонажів 2 шт
від 135 zł
вік 6+, унісекс, пожежна служба, деталей 540 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 59 zł
вік 6+, унісекс, космос, деталей 240 шт, персонажів 1 шт, рухомі деталі
Відеоогляди
Recenzja instrukcji nr.1 Lego City 60124 baza badaczy wulkanów
31 серпня 2016173 перегляда
Lets Build! 60124 Lego City Volcano Exploration Base
7 серпня 2016504 перегляда
LEGO CITY VOLCANO EXPLORATION BASE 60124 SET REVIEW
15 липня 20162 689 переглядів
LEGO Volcano Exploration Base Speedbuild - With TINY HELPERS! (Set 60124)
14 березня 20171 542 перегляда
LEGO City 60124 Volcano Exploration Base - instruction timelapse
16 грудня 2016347 переглядів
LEGO CITY VOLCANO 60124 ALTERNATIVE BUILD LAVA QUARRY BUILD TUTORIAL
27 вересня 20165 251 перегляд
LEGO CITY VOLCANO 60124 ALTERNATIVE BUILD LAVA QUARRY
27 вересня 201636 764 перегляда
LEGO City 2016 Explorers VOLCANO EXPLORATION BASE 60124 - Лего Сити БАЗА ИССЛЕДОВАТЕЛЕЙ ВУЛКАНОВ #1
11 липня 2016756 переглядів
LEGO instructions - City Volcano Explorers - 60124 - Volcano Exploration Base (Book 1)
18 червня 2016742 перегляда
LEGO instructions - City Volcano Explorers - 60124 - Volcano Exploration Base (Book 3)
18 червня 2016812 переглядів
LEGO City Volcano Explorers 60124 Volcano Exploration Base Instructions DIY Book 1
13 січня 2017335 переглядів
Let's Build - LEGO City Volcano Exploration Base Set #60124 - Part 3
20 січня 20177 368 переглядів
LEGO City 60124 Volcano Exploration Base - LEGO Speed Build
14 серпня 20161 743 перегляда
LEGO instructions - City Volcano Explorers - 60124 - Volcano Exploration Base (Book 4)
18 червня 20161 826 переглядів
Let's Build - LEGO City Volcano Exploration Base Set #60124 - Part 2
19 січня 201710 564 перегляда
Lego City VOLCANO EXPLORATION BASE 60124 Stop Motion Build Review
18 серпня 2016171 579 переглядів
Let's Build - LEGO City Volcano Exploration Base Set #60124 - Part 1
18 січня 201728 813 переглядів
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 1 500 zł
вік 8+, для хлопчиків, фантастика, деталей 664 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 1 200 zł
вік 8+, для хлопчиків, фантастика, деталей 716 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 1 300 zł
вік 11+, для хлопчиків, наземний транспорт, деталей 958 шт, моделей 2, рухомі деталі, мотор
від 1 042 zł
вік 10+, для хлопчиків, наземний транспорт, деталей 913 шт, моделей 2, рухомі деталі
від 1 500 zł
вік 9+, для хлопчиків, фантастика, деталей 702 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 1 400 zł
вік 6+, для хлопчиків, поліція і бандити, деталей 663 шт, персонажів 7 шт, рухомі деталі
від 1 399 zł
вік 9+, для хлопчиків, фантастика, деталей 940 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 1 199 zł
вік 7+, для хлопчиків, водний транспорт, деталей 745 шт, персонажів 8 шт, рухомі деталі
від 1 699 zł
вік 9+, для хлопчиків, герої мультфільмів, деталей 830 шт, персонажів 6 шт, рухомі деталі
від 573 zł
вік 7+, для хлопчиків, робототехніка, деталей 847 шт, моделей 5, рухомі деталі, мотор, світлові ефекти
від 1 350 zł
вік 6+, для хлопчиків, сюжетні набори, деталей 735 шт, персонажів 7 шт, рухомі деталі
від 582 zł
вік 18+, унісекс, фантастика, деталей 1369 шт, персонажів 8 шт, рухомі деталі