Klocki Lego Volcano Exploration Base 60124
Wideo 17Zdjęcia 19 |
Lego Volcano Exploration Base 60124 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lego 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lego.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Seria Lego CityPorównaj w tabeli →
od 375 zł
wiek 7+, unisex, tory kolejowe, elementów 764 szt., bohaterów 6 szt., silnik, efekty świetlne
od 425 zł
wiek 6+, unisex, tory kolejowe, elementów 1226 szt., bohaterów 6 szt., ruchome części, silnik
od 320 zł
wiek 7+, unisex, policja i bandyci, elementów 980 szt., bohaterów 7 szt.
od 600 zł
wiek 7+, unisex, kosmos, elementów 1010 szt., bohaterów 7 szt., ruchome części
od 85 zł
wiek 6+, unisex, transport lądowy, elementów 252 szt., bohaterów 2 szt.
od 75 zł
wiek 5+, unisex, transport lądowy, elementów 261 szt., bohaterów 3 szt.
od 203 zł
wiek 6+, unisex, straż pożarna, elementów 478 szt., bohaterów 3 szt.
od 279 zł
wiek 6+, unisex, budynki, elementów 688 szt., modeli 2, bohaterów 6 szt.
od 61 zł
wiek 5+, unisex, transport lądowy, elementów 194 szt., bohaterów 2 szt.
od 419 zł
wiek 6+, unisex, tory kolejowe, elementów 677 szt., bohaterów 4 szt., silnik
od 76 zł
wiek 4+, dla chłopców, budownictwo, elementów 126 szt., bohaterów 2 szt.
od 150 zł
wiek 6+, unisex, policja i bandyci, elementów 706 szt., bohaterów 5 szt.
od 150 zł
wiek 6+, unisex, policja i bandyci, elementów 668 szt., bohaterów 5 szt., ruchome części
od 178 zł
wiek 7+, dla chłopców, policja i bandyci, elementów 674 szt., bohaterów 5 szt., ruchome części
od 43 zł
wiek 5+, unisex, transport lądowy, elementów 144 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 659 zł
wiek 7+, unisex, tory kolejowe, elementów 1153 szt., bohaterów 6 szt., silnik
od 45 zł
wiek 5+, unisex, policja i bandyci, elementów 197 szt., bohaterów 2 szt.
od 135 zł
wiek 6+, unisex, straż pożarna, elementów 540 szt., bohaterów 5 szt., ruchome części
od 57 zł
wiek 6+, unisex, kosmos, elementów 240 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
Wideo recenzje
Recenzja instrukcji nr.1 Lego City 60124 baza badaczy wulkanów
31 sierpnia 2016173 przegląd
Lets Build! 60124 Lego City Volcano Exploration Base
7 sierpnia 2016504 przegląd
LEGO CITY VOLCANO EXPLORATION BASE 60124 SET REVIEW
15 lipca 20162 689 przegląd
LEGO Volcano Exploration Base Speedbuild - With TINY HELPERS! (Set 60124)
14 marca 20171 542 przegląd
LEGO City 60124 Volcano Exploration Base - instruction timelapse
16 grudnia 2016347 przegląd
LEGO CITY VOLCANO 60124 ALTERNATIVE BUILD LAVA QUARRY BUILD TUTORIAL
27 września 20165 251 przegląd
LEGO CITY VOLCANO 60124 ALTERNATIVE BUILD LAVA QUARRY
27 września 201636 764 przegląd
LEGO City 2016 Explorers VOLCANO EXPLORATION BASE 60124 - Лего Сити БАЗА ИССЛЕДОВАТЕЛЕЙ ВУЛКАНОВ #1
11 lipca 2016756 przegląd
LEGO instructions - City Volcano Explorers - 60124 - Volcano Exploration Base (Book 1)
18 czerwca 2016742 przegląd
LEGO instructions - City Volcano Explorers - 60124 - Volcano Exploration Base (Book 3)
18 czerwca 2016812 przegląd
LEGO City Volcano Explorers 60124 Volcano Exploration Base Instructions DIY Book 1
13 stycznia 2017335 przegląd
Let's Build - LEGO City Volcano Exploration Base Set #60124 - Part 3
20 stycznia 20177 368 przegląd
LEGO City 60124 Volcano Exploration Base - LEGO Speed Build
14 sierpnia 20161 743 przegląd
LEGO instructions - City Volcano Explorers - 60124 - Volcano Exploration Base (Book 4)
18 czerwca 20161 826 przegląd
Let's Build - LEGO City Volcano Exploration Base Set #60124 - Part 2
19 stycznia 201710 564 przegląd
Lego City VOLCANO EXPLORATION BASE 60124 Stop Motion Build Review
18 sierpnia 2016171 579 przegląd
Let's Build - LEGO City Volcano Exploration Base Set #60124 - Part 1
18 stycznia 201728 813 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 1 500 zł
wiek 8+, dla chłopców, science fiction, elementów 664 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 1 200 zł
wiek 8+, dla chłopców, science fiction, elementów 716 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 1 318 zł
wiek 11+, dla chłopców, transport lądowy, elementów 958 szt., modeli 2, ruchome części, silnik
od 1 042 zł
wiek 10+, dla chłopców, transport lądowy, elementów 913 szt., modeli 2, ruchome części
od 1 500 zł
wiek 9+, dla chłopców, science fiction, elementów 702 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 1 400 zł
wiek 6+, dla chłopców, policja i bandyci, elementów 663 szt., bohaterów 7 szt., ruchome części
od 1 199 zł
wiek 7+, dla chłopców, pojazdy wodne, elementów 745 szt., bohaterów 8 szt., ruchome części
od 1 699 zł
wiek 9+, dla chłopców, bohaterowie kreskówek, elementów 830 szt., bohaterów 6 szt., ruchome części
od 573 zł
wiek 7+, dla chłopców, robotyka, elementów 847 szt., modeli 5, ruchome części, silnik, efekty świetlne
od 2 000 zł
wiek 6+, dla chłopców, zestawy fabularne, elementów 735 szt., bohaterów 7 szt., ruchome części
od 582 zł
wiek 18+, unisex, science fiction, elementów 1369 szt., bohaterów 8 szt., ruchome części
od 1 664 zł
wiek 18+, unisex, zestawy fabularne, elementów 3662 szt., silnik, efekty dźwiękowe