Конструктор Lego Family House 10686
Відео 9Фото 8 |
Lego Family House 10686 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lego 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lego.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Серія Lego JuniorsПорівняти в таблиці →
від 148 zł
вік 4+, для дівчаток, наземний транспорт, деталей 115 шт, персонажів 1 шт, рухомі деталі
від 195 zł
вік 4+, для хлопчиків, фантастика, деталей 172 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 475 zł
вік 4+, для хлопчиків, герої мультфільмів, деталей 151 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 250 zł
вік 4+, для дівчаток, герої мультфільмів, деталей 116 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 97 zł
вік 4+, для хлопчиків, будівництво, деталей 73 шт, персонажів 1 шт
від 280 zł
вік 4+, для дівчаток, наземний транспорт, деталей 136 шт, персонажів 2 шт
від 74 zł
вік 4+, для хлопчиків, поліція і бандити, деталей 115 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 170 zł
вік 4+, для дівчаток, будівлі, деталей 100 шт, персонажів 1 шт, рухомі деталі, бокс для зберігання
від 74 zł
вік 4+, для хлопчиків, водний транспорт, деталей 131 шт, персонажів 2 шт
від 399 zł
вік 4+, для дівчаток, будівлі, деталей 143 шт, персонажів 2 шт
від 82 zł
вік 4+, для хлопчиків, фантастика, деталей 84 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 84 zł
вік 4+, для хлопчиків, будівництво, деталей 175 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 115 zł
вік 4+, для хлопчиків, фантастика, деталей 85 шт, персонажів 2 шт
від 195 zł
вік 4+, для хлопчиків, поліція і бандити, деталей 90 шт, персонажів 2 шт
від 800 zł
вік 4+, для хлопчиків, фантастика, деталей 150 шт, персонажів 3 шт
від 430 zł
вік 4+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 116 шт, рухомі деталі
від 375 zł
вік 4+, для дівчаток, будівлі, деталей 215 шт, персонажів 3 шт
від 27 zł
вік 4+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 59 шт, рухомі деталі
Відеоогляди
Lego Family House. 10686 Juniors Easy to Build and Review!
28 травня 2017126 переглядів
Lego Семейный домик Juniors Family House 10686
12 лютого 2017194 перегляда
LEGO Family House REVIEW! 10686 Juniors
5 вересня 2015589 переглядів
Lego 10686 - Juniors - Family House - Lego Speed Build and Review 4K UHD #LEGO #LegoSpeedBuild
19 жовтня 2018704 перегляда
Lego 10686 Unboxing
6 квітня 2018160 переглядів
Lego Juniors Family House Review 10686
20 січня 2017107 переглядів
Lego Juniors Family House 10686 Unboxing
22 вересня 2016198 переглядів
Round About Bricks: 10686 Family House - LEGO Juniors!
26 травня 20152 011 переглядів
LEGO instructions - Juniors - 10686 - Family House
25 липня 2016213 переглядів
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 375 zł
вік 4+, для дівчаток, будівлі, деталей 215 шт, персонажів 3 шт
від 202 zł
вік 4+, для дівчаток, принцеси, деталей 238 шт, персонажів 2 шт
від 300 zł
вік 7+, для дівчаток, фентезі, деталей 226 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 289 zł
вік 6+, для дівчаток, наземний транспорт, деталей 246 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 152 zł
вік 6+, для дівчаток, принцеси, деталей 237 шт, персонажів 2 шт
від 245 zł
вік 6+, для дівчаток, повітряний транспорт, деталей 254 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 150 zł
вік 6+, для дівчаток, розваги, деталей 199 шт, персонажів 1 шт
від 113 zł
вік 6+, для дівчаток, наземний транспорт, деталей 216 шт, персонажів 2 шт
від 175 zł
вік 7+, для дівчаток, герої мультфільмів, деталей 217 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 375 zł
вік 6+, для дівчаток, повітряний транспорт, деталей 249 шт, персонажів 2 шт
від 582 zł
вік 18+, унісекс, фантастика, деталей 1369 шт, персонажів 8 шт, рухомі деталі
від 1 664 zł
вік 18+, унісекс, сюжетні набори, деталей 3662 шт, мотор, звукові ефекти