Сковорідка Klausberg KB-7315 22 см
Фото 5 |
Klausberg KB-7315 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Klausberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Klausberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Klausberg KB-7315
Ціни на Klausberg KB-7315 |
---|---|---|---|---|
Klausberg KB-7315 22 см | від 54 zł | 2 пропозиції | ||
Klausberg KB-7316 24 см | від 59 zł | 6 пропозицій | ||
Klausberg KB-7317 26 см | від 69 zł | 3 пропозиції | ||
Klausberg KB-7318 28 см | від 75 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →