Сковорідка Klausberg KB-7316 24 см
Фото 5 |
Klausberg KB-7316 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Klausberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Klausberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Klausberg KB-7316 24 см
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
PATELNIA GRANITOWA 24cm KLAUSBERG KB-7316 Z POKRYWĄ | 60 zł |
Patelnia Klausberg 24cm | 65 zł |
Patelnia granitowa KLAUSBERG KB-7316, 24 cm | 59 zł |
Patelnia z pokrywką, aluminium, szary marmurek, Ø24cm Klausbe | 60 zł |
Patelnia Granitowa 24cm Klausberg Kb-7316 Pokrywa Lumarko! | 71 zł |
PATELNIA GRANITOWA 24cm KLAUSBERG KB-7316 Pokrywa | 81 zł |
Модификації Klausberg KB-7316
Ціни на Klausberg KB-7316 |
---|---|---|---|---|
Klausberg KB-7315 22 см | від 54 zł | 2 пропозиції | ||
Klausberg KB-7316 24 см | від 59 zł | 6 пропозицій | ||
Klausberg KB-7317 26 см | від 69 zł | 3 пропозиції | ||
Klausberg KB-7318 28 см | від 75 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →