Сковорідка Klausberg KB-7318 28 см
Фото 4 |
Klausberg KB-7318 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Klausberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Klausberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Klausberg KB-7318 28 см
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
PATELNIA GRANITOWA 28cm KLAUSBERG KB-7318 Z POKRYWĄ | 75 zł |
Patelnia Klausberg 28cm | 80 zł |
Patelnia granitowa KLAUSBERG KB-7318, 28 cm | 80 zł |
Модификації Klausberg KB-7318
Ціни на Klausberg KB-7318 |
---|---|---|---|---|
Klausberg KB-7315 22 см | від 54 zł | 2 пропозиції | ||
Klausberg KB-7316 24 см | від 59 zł | 6 пропозицій | ||
Klausberg KB-7317 26 см | від 69 zł | 3 пропозиції | ||
Klausberg KB-7318 28 см | від 75 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →